Давайте собі уявимо ситуацію, друзі, що ви перевстановили операційну систему, або збираєтеся її заново, а Яндекс закладки з браузера втрачати не хочеться. Або ж ви просто хочете перенести дані з одного комп’ютера на інший, але не хочете використовувати синхронізацію, або просто не встигли скористатися цією функцією. Що робити в цьому випадку? Все досить просто – дізнатися, де Яндекс браузер зберігає закладки, в якому файлі, або самим створити такий файл. Зараз ми цим і займемося.

Зміст:

  • 1 Де знаходиться файл Яндекс закладки браузера
  • 2 Якщо Яндекс браузер встановився в якесь нестандартне місце
  • 3 Створюємо файл закладок через диспетчер

Де знаходиться файл Яндекс закладки браузера

Якщо ви все встановлювали за стандартом, то файл буде знайти не складно, єдине, що вам потрібно, так це включити відображення прихованих файлів і папок.

Якщо у вас Windows 7, то заходимо в провідник, відкриваємо будь-яку папку і тиснемо у верхній панелі: «Сервіс – Параметри папок»:

У вікні, що відкрилося, переходимо у вкладку «Вид» і ставимо перемикач «Показувати приховані файли, папки і диски». Тиснемо «Застосувати»:

Якщо у вас Windows 10, то вам потрібно відкрити параметри провідника. Для цього можна задати відповідний запит у пошуку, або самостійно знайти їх в панелі управління. Щоб потрапити в панель керування 10-ки, потрібно клікнути правою кнопкою миші по «Пуску».

Параметри провідника точно також встановлюємо показ прихованих файлів і папок:

Все, тепер йдемо по шляху C:UsersИмя_ПользователяAppDataLocalYandexYandexBrowserUser DataDefault. Знаходимо два або один файл під назвою Bookmarks. Це і є ваші закладки, щоб у цьому переконатися, можете відкрити блокнотом.

Якщо Яндекс браузер встановився в якесь нестандартне місце

Дізнатися місце розташування важливих файлів Яндекс браузера досить просто. Знаходимо ярлик браузера клікаємо по ньому правою кнопкою миші і з випавшого меню вибираємо пункт «Властивості»:

У вікні, що відкрилося, переходимо у вкладку «Ярлик», шукаємо рядок «Робоча папка», це і буде ваш шлях до основних файлів Яндекс браузера

Створюємо файл закладок через диспетчер

Якщо у вас ще є можливість користуватися Яндекс браузером в робочому стані, то ви неодмінно можете зайти в диспетчер закладок і створити резервну копію.

Натискаємо на кнопку меню браузера в правому верхньому кутку і з випав списку вибираємо пункт «Закладки»:

Далі Диспетчер закладок»:

У вікні диспетчер праворуч знаходимо кнопку «Упорядкувати», натискаємо на неї і з випав списку вибираємо пункт «Експортувати закладки в файл HTML».

Все, цей файл буде містити всі закладки вашого браузера на даний момент.

На цьому все, я сподіваюся, ви знайшли, де розташовані Яндекс закладки браузера.

А, може, і це буде Вам цікаво: