DealPly що це за програма

Сьогодні форуми про софт заповнені скаргами обурених користувачів, які виявили на своєму комп’ютері програму DealPly і не знають, як від неї позбутися (до речі сказати, найчастіше це виявляється не дуже легко). Найчастіше спокійно працювати за комп’ютером їм заважають нав’язлива реклама і спливаючі вікна. Масла у вогонь невдоволення підливають деякі антивіруси — вони класифікують DealPly як шкідливе ПЗ, хоча це абсолютно неправильне судження. Цікаво, що більшість людей не мають поняття, що це за програма DealPly, а також як вона потрапила на їх комп’ютер. Насправді, вона може бути дуже корисною і навіть незамінною — але тільки для тих, хто звик робити покупки в Інтернеті.

DealPly що це за програма

Що це таке DealPly?

DealPly — це програма для браузера. Так як вона періодично пропонує придбати іншу, кращу пошукову систему, його можна сміливо віднести до категорії рекламного програмного забезпечення. Насправді основна мета цього ПО — допомогти користувачеві, який зайшов в один з мережевих магазинів або аукціонів (наприклад, Ebay, Walmart або Amazon), знайти потрібний товар за більш низькою ціною. Ця програма безкоштовна, але з кожної покупки за запропонованим купону або хоча б необережного кліка по ньому творці отримують прибуток. Головним мінусом програми DealPly є те, що зазвичай спливаючі повідомлення з’являються і на інших, далеких від торгівлі сайтах.

Як DealPly потрапляє в комп’ютер користувача?

Якщо ви — любитель Інтернет-покупок, вас зацікавила програма DealPly і з’явилося бажання скористатися їй — можете встановити з веб-сайтів, які поширюють його серед користувачів (але будьте уважні: бажано використовувати тільки перевірені ресурси, з яких вже доводилося що-небудь скачувати).

DealPly що це за програма

Однак найчастіше DealPly встановлюється сам, проникаючи в систему з невідомого джерела. Наприклад, програма може бути додатком до якихось безкоштовним або умовно-безкоштовних програм, які ви скачували. Якщо при установці менеджерів завантажень, відео конвертерів або PDF принтерів з’явилося діалогове вікно, в якому пропонується додати деякі додаткові компоненти — будьте гранично уважні. Якщо ви не маєте потребу в послугах програми DealPly — краще видаліть її.

В чому головна проблема?

Небезпека криється в тому, що від розширення DealPly буває дуже важко позбутися. Звичайно, можна зайти на офіційний сайт програми — там є детальна інструкція по деінсталяції. Але, незважаючи на гадану простоту, далеко не всім користувачам вдається відразу видалити програму DealPly.

Деінсталяція DealPly

Якщо ви опинилися в числі тих, кому цей плагін злегка зіпсував нерви і ви зрозуміли, що ця програма DealPly вам не потрібна — для початку спробуйте запустити якесь дуже ефективне антишпигунське ПЗ і вибрати функцію глибокого сканування. Нагадуємо: плагін DealPly не є вірусом, адже має досить корисні функції. Однак більшість програм для чищення системи реагують на нього, як на хробака або трояна.

Як варіант, можете використовувати програму SpyHunter 4, розроблену компанією Enigma Software Group. Ця програма пройшла тестування на Windows 7, Windows 8, Windows XP, Windows Vista. Дозволяє видалити DealPly в автоматичному режимі. Її плюси:

  • захищає від шкідливого коду всі файли і налаштування
  • видаляє всі створені файли плагіном
  • видаляє всі створені плагіном запису реєстру
  • здатна захистити налаштування браузера і виправити існуючі в ньому неполадки
  • якщо програма не все ж не змогла видалити плагін (що буває вкрай рідко) — можна розраховувати на безкоштовну технічну підтримку

DealPly що це за програма

Інший варіант — використовувати утиліту для видалення програми від компанії Security Stronghold. Вона автоматично ліквідує всі проблеми, пов’язані з Dealply, ретельно просканувавши жорсткі диски і реєстр. Переваги утиліти:

  • видаляє всі створені файли DealPly
  • видаляє всі створені плагіном запису реєстру
  • видаляє багато неполадки в роботі браузера
  • забезпечує імунізацію системи
  • якщо щось не вийшло — безкоштовна технічна підтримка гарантована

Існує також досить ефективний метод видалення Dealply вручну. Він полягає в ліквідації всіх пов’язаних з утилітою файлів, папок і розділів реєстру, видалення програми зі списку автозавантаження і скасуванням реєстрації споріднених DLL файлів. Правда, вибираючи цей спосіб, недосвідчений користувач ризикує помилково видаляти потрібні файли з аналогічними іменами. Тому фахівці настійно рекомендують все-таки скористатися послугами антивірусних програм і утиліт.