Детальний опис карти Гугл Супутника

«Google» – компанія, яка набирає обертів у сучасності, а все з-за того, що фірма займається великим спектром справ, і скрізь їх чекають лише сприятливі моменти. Черговим їх нововведенням можна назвати інтерактивну карту – супутник. Вона являє собою картографічну, правдиву інформацію про різноманітні об’єкти, які можуть бути розташовані в різних регіонах. Немає в нововведенні ніяких рекламних оголошень, а тим більше є можливість підключати кілька режимів, які будуть активно використовуватися людиною.

Детальний опис карти Гугл Супутника

Компанія Google створила спеціальний сервіс, який збирає з супутника фотографії, в результаті вийшла спеціалізована функція, яка працює виключно з допомогою інтернету, але зате має масу переваг.

Як працювати з сервісом?

Виявилося, що працювати з картою від компанії Google можна в декількох режимах.

Найперший з них називають звичайний, він за зовнішнім виглядом нагадує автомобільний атлас, на якому були позначені назви вулиць, різних об’єктів, і навіть населених, районних пунктів.

Детальний опис карти Гугл Супутника

Другий режим називається супутниковою картою. Виявляється, час від часу з’являється інформація, що береться з космосу. Робляться спеціалізовані фотографії, які згодом передаються людям. Назви вулиць, номери будинків накладаються поверх самого зображення, виглядає все цілком шикарно.

Детальний опис карти Гугл Супутника

Раніше був і третій режим, він був самим звичайним, на якому навіть не було назви вулиць та номерів будинків, але в останньому оновленні, представники фірми відмовилися від цієї ідеї. Перемикати режими можна за допомогою відповідної кнопки в нижньому куті. Крім цього, досі є функція, що дозволяє відключити назва предметів на карті.

Детальний опис карти Гугл Супутника

Масштабується карта в автоматичному режимі, в цей процес не потрібно більше лізти самому користувачеві, є ймовірність, що новачок допустить помилку, і все вийде з-під контролю.

Наявні функції.

Потрібно відзначити, що створений сервіс вже досить давно почав працювати, орієнтуючись на ключові запити. Тобто, грубо кажучи, користувач вводить пошуковий запит, і якщо він відповідає предмету, який може бути знайдена карті, то йому виводять зображення цього місця.

Детальний опис карти Гугл Супутника

Крім того, що людина може дізнатися точну адресу, у нього є можливість подивитися погоду у цьому місці, а також одержати доступ до численних фотографій цих околиць, ця функція буде корисна для мандрівників.

Ще однією цікавою функцією прийнято називати прокладання маршруту до заданої точки.

Таким чином, ви зможете вбити двох зайців одночасно, а тобто, дізнатися, скільки від вашого місця до потрібного, час за якою ви зможете дістатися до потрібної точки, номери автобусів, які рухаються в цьому напрямку, а також, які маршрути ведуть до контрольного пункту.

Детальний опис карти Гугл Супутника

Навігаційна панель допомагає здійснити налаштування високої якості зображення, а також точність самої карти.

Детальний опис карти Гугл Супутника

Є можливість зробити проекцію виду, орієнтуючись на вигляд збоку. Маршрут до контрольної точки буде вказуватися не тільки, орієнтуючись на автомобільний транспорт або велосипед, але й замислюючись про переміщення до потрібного пункту – пішим ходом.

Детальний опис карти Гугл Супутника

Можливості сервісу.

Крім всіх описаних вище функцій, у сервісу є ще купа різноманітних можливостей. До однієї з таких можна віднести хронологію власних переміщень. Можна сказати, що це один загальний архів, в який записується безліч місць, де ви побували.

Детальний опис карти Гугл Супутника

Виявилося, що якщо використовувати цей сервіс на мобільних телефонах або планшеті, то є можливість завантажити карти Росії або будь-якої іншої країни прямо на власний пристрій, і не використовуючи інтернету, знайти потрібне місце абсолютно безкоштовно. Але, якщо все-таки, у вашого пристрою буде вихід в інтернет, то ви можете легко подивитися, де, наприклад, розташована найближча заправка і яка там ціна на потрібний вид палива.

Нещодавно була додана актуальна можливість, що дозволяє відстежувати пробки, наявні в місті. Ця опція вважається корисною, коли людина повинен відправитися на роботу або в яке-небудь заміське подорож. Є можливість вибрати об’їзної маршрут.

Детальний опис карти Гугл Супутника

Особливості цього сервісу.

Виявляється, є якась особливість у цього сервісу, і вона полягає в тому, що деякі країни не дозволили додавати в базу певні об’єкти, до них можна віднести розташування військових баз, Білий Дім, і так далі. Ці місця на картах зазвичай зафарбовані білою штрихуванням.

Детальний опис карти Гугл Супутника

З’ясувалося, що є ще одна особливість, і вона полягає в тому, що деякі знімки, які є в базі, були зроблені зовсім не з космосу, а лише в триста метрів над землею.

З цієї причини, є деякі вулиці, де всі розташовується докладніше, ніж в порівнянні з іншими. Таке явище зустрічається вкрай рідко, але це все-таки є в програмі, і від цього нікуди не дітися.

Розвиток створеного сервісу.

Розвиток сервісу від компанії Google прийнято вважати з 2005 року, адже саме тоді вперше з’явилася інформація про те, що розробники в цій компанії почали випускати перші картки, які поширювалися по всьому світу. Але цілий рік не було ніяких оновлень, і здавалося, що проект був занедбаний, але вже через рік, з’явилися нововведення, що відродили сервіс, і підняли його з колін. Ближче до завершення 2016 року, розробники почали робити якісь оновлення, спрямовані на те, щоб їх сервіс працював на яблучних пристроїв та інших смартфонів від різноманітних виробників. Google Maps – відмінне додаток, що відповідає всім вимогам на даний момент, але лише деякі особистості знайомі з самими першими версіями даної утиліти, які мали якісь значущі помилки.

Детальний опис карти Гугл Супутника

Спочатку цей сервіс працював тільки на певних видах телефонів, але вже сьогодні, на час 2016 року, сервісом активно почали користуватися більше мільярда людей по всьому світу.