Привіт, друзі! У сьогоднішній статті ми з вами розберемося, як можна подивитися id своєї сторінки в Однокласниках, навіть у тому випадку, якщо вона у вас заблоковано, і до неї немає доступу, а так само, як дізнатися id іншого користувача в Однокласниках.

Але перед тим, як перейти до основного питання статті, хочу нагадати вам, що таке ID, і навіщо його присвоюють кожній сторінці.

Для початку трохи теорії. ID або ідентифікаційний номер – це унікальний номер, який присвоюється кожній людині в Інтернеті, після реєстрації на якомусь ресурсі. Таким чином, він дозволяє відрізнити одного користувача сайту від іншого. В Однокласниках id адреса є у кожного користувача, і саме він визначає його сторінку.

Для чого він потрібен? Знаючи id в соціальній мережі Однокласники, ви можете швидко знайти і додати в друзі потрібну людину, чи можуть знайти вас, серед безлічі інших користувачів. Також у вас буде можливість відновити сторінку, або звернутися в службу підтримки.

Якщо вам цікаво, як знайти людину в Однокласниках, прочитайте статтю, перейшовши за посиланням. Також можете прочитати, що потрібно робити, якщо ви забули пароль від Однокласників.

Тепер перейдемо до теми статті.

Зміст:

  • 1 Як дізнатися id сторінки в Однокласниках
  • 2 Як дізнатися id профілю в Однокласниках, якщо немає до неї доступу
  • 3 Як дізнатися id одного в Однокласниках

Як дізнатися id сторінки в Однокласниках

Якщо ви хочете дізнатися id своєї сторінки в Однокласниках, і при цьому у вас є доступ до неї, то зробити це зовсім не складно. Зайдіть у свій профіль. Під головним фото, ви побачите невелике меню. Клікніть по посиланню «Змінити налаштування».

На вкладці «Основні» ви побачите різні поля.

Перегорніть сторінку трохи вниз, там буде рядок «ID вашого профілю». Показані цифри і будуть потрібне ідентифікаційним номером.

Як дізнатися id профілю в Однокласниках, якщо немає до неї доступу

Для того щоб дізнатися id своєї сторінки в Однокласниках, якщо ви не можете на неї зайти (забули пароль), або доступ заблоковано, зробіть наступне.

Відкрийте браузер і в рядку пошуку вставити site:ok.ru. Потім напишіть ім’я, прізвище, вік, місто, країну проживання. Знайдіть себе в результатах. Під вашим ім’ям, зверніть увагу на посилання, зазначені в кінці цифри – це і є ваш id.

Якщо знайти себе описаним способом не вийшло, тоді попросіть вашого друга зайти до вас на сторінку в Однокласниках, щоб подивитися id. У наступному пункті про це написано докладніше.

Як дізнатися id одного в Однокласниках

Якщо вам потрібно дізнатися id користувача в Однокласниках, який знаходиться у вас в друзях, то на своїй сторінці клікніть по пункту меню «Друзі».

Знайдіть потрібну людину в списку і наведіть на нього курсор миші. Внизу зліва ви побачите посилання: https://ok.ru/profile/5556667*****. Цифри в кінці – це і є id адреса сторінки вашого друга в Однокласниках.

Якщо ви хочете дізнатися id іншої людини в Однокласниках, якого знайшли випадково або побачили в списку друзів у вашого знайомого, то, перебуваючи на сторінці потрібного людини, наведіть курсор мишки на його головне фото.

Зліва внизу сторінки браузера ви побачите посилання. Цифри, які написані після слова profile – це і є потрібний нам ідентифікаційний номер.

Сподіваюся, стаття допомогла вам, і у вас вийшло подивитися id свого профілю або іншого користувача в Однокласниках.

А, може, і це буде Вам цікаво: