Привіт, друзі! Думаю, з Вами трапляється ситуація, коли Вас просили «скинь посилання на його/її профіль», або «дай посилання на цікаву групу». Про те, як надіслати посилання в Однокласниках повідомленням я вже писала, що можете прочитати статтю: як додати посилання в Однокласники.

Зараз ми з Вами будемо розбиратися, як дізнатися цю саму посилання на свій профіль або профіль іншої людини, на групу.

Зміст:

  • 1 Як дізнатися своє посилання в Однокласниках
  • 2 Дізнатися посилання на профіль одного в Однокласниках
  • 3 Як дізнатися посилання на групу в Однокласниках

Як дізнатися своє посилання в Однокласниках

Якщо Вам потрібно дізнатися свою посилання на Однокласниках, то, перебуваючи на головній сторінці профілю, наведіть курсор мишки на своє ім’я. Праворуч внизу Ви побачите електронну адресу – це і є Ваше посилання.

Для того щоб не переписувати її вручну, а скопіювати і вставити в текст повідомлення, клацніть по своєму імені мишкою. Ви перейдете на сторінку, де будуть показані всі виконувані Вами дії. Зверніть увагу на адресний рядок браузера – це і є посилання на Ваш профіль. Можете виділяти його і копіювати.

Дізнатися посилання можна і через налаштування. Під головним фото сторінки клікніть по пункту «Змінити налаштування».

Далі в меню зліва перейдіть на вкладку «Загальні».

Перегорніть відкрився список вниз і в полі «Посилання на профіль» Ви побачите посилання на свою сторінку.

Під нею є кнопочка «Редагувати», так що при бажанні, можна змінити посилання на свій профіль в Однокласниках, докладно про це можна прочитати в статті, перейшовши за посиланням.

Дізнатися посилання на профіль одного в Однокласниках

Якщо Ви хочете дізнатися посилання на сторінку одного в Однокласниках, або будь-якого іншого людини, то клікніть по кнопочці «Друзі» і знайдіть у списку потрібну людину. Наведіть на головне зображення сторінки одного мишкою і в лівому нижньому куті Ви побачите посилання на його профіль.

Плюс такого способу в тому, що людина не дізнається, що Ви ним цікавилися. Ви не перейдете на його сторінку і не будете показано в списку його Гостей. Але посилання потрібно буде переписувати вручну.

Якщо ж Вам все одно, дізнається людина, що Ви відвідували його сторінку чи ні, тоді клікніть по фото і зайдіть в його профіль. Тепер в адресному рядку браузера буде показана посилання на сторінку потрібного Вам людини. Можете її виділяти мишкою, копіювати – комбінація клавіш Ctrl+C, і відправляти повідомлення.

Як дізнатися посилання на групу в Однокласниках

Посилання на групу можна подивитися способами, описаними вище. Зайдіть в меню «Групи» на своїй сторінці, знайдіть і наведіть на неї курсор мишки. У лівому нижньому куті буде показана посилання на обрану Вами групу.

Або ж можете зайти на головну сторінку групи і скопіювати посилання з адресного рядка браузера.

Якщо Вам потрібно зробити посилання на фото або відео в Однокласниках, то Ви можете прочитати докладну статтю на сайті.

На цьому все! Як бачите, дізнатися посилання на потрібну сторінку в Однокласниках не так вже й складно.

А, може, і це буде Вам цікаво: