Додатки Яндекс.Радіо

Додатки Яндекс.Радіо
Привіт як багатьом вже відомо Яндекс хочуть випустити програми Радіо, і назвали як зазвичай все що вони випускають “Яндекс.Радіо”. У новому сервісі буде багато цікавих функція, таких як вибрати композиції за настроєм.

Сервіс буде повністю безкоштовний і доступний для всіх популярних платформ Android, iOS і Windows Phone. Також можна буде слухати музику сидячи за ПК в онлайн на офіційному сайті даного сервісу.

Додатки Яндекс.Радіо
Є й інші Радіо-сервіси, але Яндекс хоче вийти вперед тим, що у них є функціонал підбору музики під настрою. Слухач зможе вибрати собі музику для бігу, перед сном, вчасно їжі і не тільки.

Додатки Яндекс.Радіо
Трохи про технології. Розробили сервіс на основі Диско. Хто не знає раніше цей метод застосовувався при додатку Яндекс.Музика. Таким чином технологія Диско допомагає додатком відфільтрувати жанри музики які подобаються слухачеві. Фільтрація проходила в той момент коли людина пропускав той трек який йому не подобався, і навпаки прослуховував той що покуси. Диско це все аналізувало та зберігало.

Ну і на наше думки, недоліком у Яндекс.Радіо-це його реклама яку неможливо прибрати. Яндекс.Музика можна було підписатися на платну версію і реклама пропадала.