Додаток vk.com/picrolla дозволяє зробити слайдшоу з фото Вконтакте

Додаток Picrolla в «ВКонтакте» (vk.com/picrolla) — це унікальний спосіб створення слайд шоу з фотографій, які вже є в альбомах користувача. Кожне шоу створюється на основі музичного супроводу. Музику можна вибрати будь-яку і зробити її фонової для перегляду фотографій.

Додаток vk.com/picrolla дозволяє зробити слайдшоу з фото Вконтакте

Можливості програми:

 • можливість створення слайд шоу не тільки з власних фотографій, але і тих, які знаходяться в альбомах друзів і знайомих. Тобто це приємний подарунок для них. Можна створити таке слайд шоу і відправити на стіну одному в якості подарунка;
 • готове слайд шоу відразу додається в «Мої відеозаписи» Вконтакте;
 • кожне відео відрізняється високою якістю, яке можна змінювати за допомогою голосів. Найвища якість слайд — шоу HD 720p;
 • відео можна вставляти в свої групи, ділитися ним і навіть просувати.

Творці додатка vk.com/picrolla стверджують, що воно було розроблене на основі ефекту Кена Бернса. Готову відеозапис можна побачити не тільки у себе на сторінці. Нею можна ділитися, додавати на стіни груп, спільнот. Це повноцінний готовий продукт, створення якого займає мінімум часу.

Але найприємнішим у додатку picrolla є структура самого слайд шоу. При його створенні можна використовувати свою улюблену музику. Її можна вибрати зі своїх альбомів. Фотографії будуть відображатися на відео під цю композицію. При цьому швидкість появи фото розроблена таким чином, щоб зображення можна було не поспішаючи розглянути. Тобто розробник знайшли ідеальний баланс «швидкість — відео — музика».

Робота програми picrolla

Весь процес створення відео Пикролле можна розділити на етапи:

 • імпорт фотографій з альбому користувача. Для цього можна використовувати вже створений раніше альбом або зробити новий;

Додаток vk.com/picrolla дозволяє зробити слайдшоу з фото Вконтакте

 • при цьому зберігаються всі назви та підписи до зображень;
 • максимальна кількість завантажуваних фотографій за 1 раз -50 штук;
 • вибір музики (довжина композиції повинна відповідати кількості фотографій і навпаки);
 • створення самого слайд шоу з допомогою програми;
 • збереження відео на стіні користувача і в «Мої відеозаписи»;
 • додавання (за бажанням) готового слайд шоу на стіну друзям, в групу і т. д.

Picrolla не вимагає особливих навичок. Розробники продумали простий і зручний інтерфейс. З створенням слайд шоу може впоратися кожен. Але головною перевагою проекту є те, що фотографії можна систематизувати у одне шоу. Кожне таке відео може бути тематичним.

Готовий продукт часто використовується для подарунка своїм друзям. Це можливо, завдяки функції додавання відео на стіну, в групи та спільноти. Також діє кнопка «поділитися». Часто на офіційній сторінці програми проводяться конкурси від розробників на найкраще «слайд-шоу». Це цікавий і захоплюючий спосіб самовираження.