Доступ до запитуваного вами ресурсу обмежений як обійти

Якщо ви часто подорожуєте по глобальній павутині Інтернет, то напевно зустрічали сайти, при переході на які помічали повідомлення «Доступ до запитуваного вами Інтернет ресурсу обмежений». Якщо це випадковий сайт, який вам порадили на форумі для знайомства з новою програмою, то ви закриєте його без жалю і забудете про це. Але бувають і інші ситуації. Наприклад, ви завантажили антивірус, але для його активації вам потрібні ключі, а сайт з ключами заблокований. В цьому випадку вам знадобиться доступ до сайту. Як обійти блокування ми поговоримо далі в статті.

Доступ до запитуваного вами ресурсу обмежений як обійти

Зміст статті:

 • Чому блокують сайти
 • Обходимо заборона «Доступ до запитуваного вами інтернет-ресурсу обмежений»
 • Як обійти блокування сайту через телефон
 • Як відкрити заблокований сайт в мережі МТС

Чому блокують сайти

Насправді заблокованих сайтів державними органами досить багато. Одними з найбільш популярних сайтів, які заблокували останні кілька років, є – Каспаров.ру, Межі.ру РуТрекер та ін. Найчастіше приводом блокування є не дотримання правил розміщення інформації в Інтернеті, дитяча порнографія, пропаганда наркотиків, інформація про суїцид, інформація екстремістського характеру. Якщо ви маєте сайт або хочете перевірити будь-який сайт на блокування, відвідайте сторінку Роскомнагляду http://blocklist.rkn.gov.ru/. Впишіть адресу головної сторінки сайту в порожню рядок, введіть капчу і натисніть «Пошук».

Доступ до запитуваного вами ресурсу обмежений як обійтиЛоготип Роскомнагляду

На заборону сайту можуть впливати і інші державні органи. Наприклад, раніше сайтами, в яких є матеріали, що пропагують наркотики, займався Держнаркоконтроль. Рішення про блокування Інтернет-казино та інших заборонених подібних ресурсів може бере участь Федеральна Податкова Служба.

Обходимо заборона «Доступ до запитуваного вами інтернет-ресурсу обмежений»

Незважаючи на те, що сайти знаходяться під забороною урядових служб, існує досить багато способів обійти блокування «Доступ до запитуваного вами ресурсу обмежений». Розглянемо детальніше як відвідати заблокований сайт через комп’ютер.

 • Розширення Browsec. Сумісний з усіма популярними браузерами на сьогоднішній день. Ви легко його встановіть на Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Яндекс Браузер і ін Розширення дозволяє вам приховати IP-адресу, шифрує весь трафік, що дає можливість відвідати будь заблокований сайт. Доступно для всіх операційних систем. Знайти його можна в спеціальному магазині вашого браузера.
 • Розширення ZenMate. Це ще одне дуже популярне розширення для всіх браузерів, що дозволяє зашифровувати з’єднання користувача через спеціальний проксі-сервер. Розширення вже встановили понад 35 млн користувачів по всьому світу. Ви можете підмінити свій IP-адресу, вибравши зі списку безлічі країн світу. Таким чином легко потрапити на будь заблокований сайт в Росії.

  Доступ до запитуваного вами ресурсу обмежений як обійтиРозширення для браузерів Zenmate

 • Браузер Opera. Популярний браузер обзавівся корисною функцією VPN-з’єднання. За замовчуванням технологія вимкнена. Щоб її включити, необхідно зайти в налаштування, пункт «Безпека». Після установки в кутку вікна браузера з’явиться спеціальна іконка, яка показує стан технології. Зробивши на ній клік можна увімкнути або вимкнути її.

  Доступ до запитуваного вами ресурсу обмежений як обійтиБраузер Opera з функцією VPN

 • Проксі-сервіси. Якщо ви перейшли за веб-адресою, але бачите таке повідомлення «Доступ до запитуваного вами ресурсу обмежений», то це легко виправити за допомогою проксі. Існує кілька сервісів, де вам потрібно тільки ввести адресу заблокованого сайту. Найпопулярніші з них – proxyweb.net і з підтримкою російської мови hidemy.name/ru/.
 • Як обійти блокування сайту через телефон

  З телефонів і планшетів користувачі частіше виходять в Інтернет, тому для цих пристроїв теж існують варіанти обходу блокування сайтів. Розглянемо їх детальніше.

 • Додаток Browsec поки існує тільки для пристроїв на iOS.
 • ZenMate можна використовувати всім, хто користується мобільними пристроями на Android. Завантажити його можна в Play Market.
 • Додаток NordVPN доступно для всіх мобільних платформ.
 • Відвідавши сайт Openrunet.org і скориставшись сервісом, можна також обійти блокування будь-якого сайту і не тільки в Росії.
 • Спеціальні браузери Onion, Fuffin, Orbot також допоможуть вирішити проблему з блоком.
 • Як відкрити заблокований сайт в мережі МТС

  В першу чергу виконують вказівки про блокування сайтів офіційні постачальники інформаційних послуг, на зразок мобільних операторів. Тому ті, хто використовує Інтернет від МТС вкрай зацікавлені в способах обходу блоку до заборонених сайтів «Доступ до запитуваного вами ресурсу обмежений». Для всіх абонентів МТС підійдуть всі способи, описані вище в статті.

  Відмінним вибором для користувачів всіх пристроїв підійде браузер Tor. Він дозволяє використовувати нові технології шифрування даних, а також особливу анонімну мережу, що складається з VPN-тунелів, які здатні передавати інформацію в захищеному вигляді. Універсальним способом отримання доступу до сайтів, при відвідуванні яких з’являється повідомлення «Доступ до запитуваного ресурсу обмежений», є зміна країни проживання.