Driverstore: можна чи видалити папку Driverstore ?

Папка з ім’ям DriverStore – це досить важливий компонент системи. Саме сюди встановлюються драйвера відеокарти і інших елементів, які використовуються при роботі з комп’ютером. Однак, якщо пристрій в роботі вже досить давно, то папка DriverStore починає займати дуже багато місця на диску. Видаляти саму папку, звичайно ж, не варто, але от при очищенні диска З часто постає питання: «DriverStore можна видалити вміст?».Driverstore: можна чи видалити папку Driverstore ?

Насправді відповідь на це питання не зовсім однозначна. Видалити вміст можна, але необхідно стежити за тим, щоб актуальні драйвера залишилися, а пішли тільки непотрібні дублікати. Якщо повидаляти все підряд, то потім доведеться помучитися, заново перевстановлюючи потрібні драйвера, так як комп’ютер буде працювати некоректно. Тому всі дії з цією папкою кожен користувач проводить на свій страх і ризик.

Як видалити і очистити папку Driverstore

Перед очищенням папки DriverStore необхідно заздалегідь запастися драйверами, які, можливо, потім знадобляться, щоб, якщо щось піде не так і буде видалено потрібний драйвер, то можна було швидко виправити ситуацію. Вручну очистити папку DriverStore можна наступним чином:

  • Переходимо в «Мій комп’ютер» або «Комп’ютер», назва залежить від версії операційної системи.
  • Клікаємо на диску C: пр. кнопкою комп’ютерної мишки і вибираємо рядок з написом «Властивості».Driverstore: можна чи видалити папку Driverstore ?
  • Далі, необхідно перейти на вкладочку «Загальні».
  • Там, клікаєм по кнопочці «Очищення диска».Driverstore: можна чи видалити папку Driverstore ?
  • З’явиться невелике віконце, де буде інформація про те, що система оцінює можливість очищення диска і те, скільки місця можна звільнити. Треба буде трохи почекати, поки не завершиться оцінка.
  • Потім, потрібно натиснути на кнопочку «Очистити системні файли» (кнопка розташована внизу).Driverstore: можна чи видалити папку Driverstore ?
  • Після цього вибираємо «Пакети драйверів пристроїв».Driverstore: можна чи видалити папку Driverstore ?
  • Далі, почнеться автоматичне очищення папки Driverstore.

Після завершення можна буде подивитися – все дублікати драйверів пішли. Часто буває таке, що не всі дублі були видалені, тому можна знищити їх вручну. Робити це можна лише в тому випадку, коли є впевненість, що видаляється саме дубль, а не основний драйвер.Поділися з друзями:

Багато комп’ютерні форуми і сайти пропонують спеціальні скрипти, використовуючи які можна почистити папку від дублюючих драйверів. Однак ці скрипти працюють не на всіх системах і тому доведеться постаратися, щоб знайти потрібний. Використання такого софта від народних умільців теж певний ризик, необхідно пам’ятати про це.