Dropbox припиняє підтримку Windows XP

Компанія Dropbox повідомляє, що влітку збирається припинити підтримку операційної системи Windows XP. Процес припинення підтримки буде відбуватися поетапно: 26 червня настільне додаток для цієї системи більше не буде доступно для скачування за адресою dropbox.com не можна буде увійти у свій акаунт або створити новий. Якщо ви увійшли в акаунт раніше, то після 29 серпня автоматично будете виведені з нього.

Причини припинення підтримки з боку Dropbox очевидні — Windows XP просто дуже стара. Сама Microsoft припинила її підтримку ще два роки тому. Крім того, кожна нова версія програми Dropbox отримує нові функціональні можливості, підвищення продуктивності та посилення безпеки, і для всього цього потрібні системи сучасніше, ніж застаріла Windows XP.

Dropbox припиняє підтримку Windows XP

Якщо користувачі не перейдуть на іншу операційну систему, то після 29 серпня вони не втратять свої файли в хмарному сховищі. Зайти в додаток для доступу до них можна буде з інших систем Windows і через веб-сайт Dropbox, однак користувачі втратять можливість синхронізувати свої файли, вносячи в них зміни на ПК на Windows XP.

В 1-му кварталі 2016 Windows XP була встановлена приблизно на 11% комп’ютерів з доступом в Інтернет. При наявності копії Windows 7 саме час встановити її, адже до 29 липня залишається можливість безкоштовно оновити цю систему до Windows 10.