ДругВокруг для комп’ютера [огляд]

ДругВокруг — це вдосконалений месенджер, на зразок популярних ICQ, Line і Wechat. Спочатку, соціальну мережу Другвокруг розробили як мобільний додаток для пристроїв з операційною системою iOS, Windows Phone і Android. Але після вдалого тестування і високих рейтингів компанія MoCo Media вирішила розробити версію Другвокруг для комп’ютера.

ДругВокруг для компютера [огляд]

Кожен з нас, напевно, хоч раз у житті замислювався над суттю спілкування. Хтось бачить її в обміні інформацією, пошуку потрібних зв’язків, підтримки, самоствердженні. А хтось просто розглядає його як соціальну функцію людини, щоденну потребу. Враховуючи зайнятість багатьох людей в Мережі, а також розвиток технологій і можливостей Інтернету, можу сміливо констатувати доконаний факт — інтернет-спілкування “рулить”, а з появою високої конкуренції і нових сервісів на зразок ДругВокруг за ними цікаво спостерігати. Однак соціальні мережі, який захопили наш світ, в якомусь роді негативно впливають на людину. Як? Досить просто — зайшов в Контакт на 5 хвилин — пройшло 2 години. Знайоме?

Людина спілкується віртуально, і онлайн зустрічі іноді затягуються на кілька днів, місяців або років. Особистість просто консервується в собі і забуває як це реальне спілкування — вільне, відкрите і ненав’язливе. Щоб вирішити цю проблему і знайти альтернативу сучасним популярним соц. мереж, були проаналізовані месенджери WhatsApp, Viber, Telegram і обраний для огляду «ДругВокруг».

Як працює софт Другвокруг

Принцип роботи програми ДругВокруг на комп’ютер вкрай простий. Користувач завантажує на свій комп’ютер безкоштовну програму http://drugvokrug.ru і встановлює її. Далі відбувається реєстрація: заповнюємо анкету, придумуємо логін і пароль. Після успішної реєстрації перед нами з’являється простий і зрозумілий інтерфейс. Всі функції позначені піктограмами. Зліва — список друзів та дані користувача облікового запису, праворуч — вікно чату.

ДругВокруг для компютера [огляд]

Спілкуватися з допомогою такого месенджера досить просто. Вказуємо в пошуковому запиті свої переваги: чоловік, жінка, вік і. т. д. і переглядаємо вподобані анкети, фотографії та інші доступні файли, додавати в друзі. Більш того, якщо ви заходите в додаток ДругВокруг не з ПК, а з власного телефону, то за допомогою Bluetooth можна обчислити найближчого користувача Другвокруг. Відправити йому СМС з пропозицією поспілкуватись, а далі перейти і на реальні бесіди. Це величезний плюс, так як ICQ, ні WhatsApp і інші соціальні мережі не мають таких функцій.

У чому відмінність від аналогічних месенджерів та соціальних мереж

Другвокруг — це мікс ICQ, WhatsApp і соцмереж. У них є багато спільного, але й багато отличимого. Почнемо з відмінностей:

 • Другвокруг — програма, яка адаптована практично під всі існуючі платформи і сумісна з будь-якою ОС Windows. Вона безкоштовно оновлюється і не конфліктує з ін. додатками на комп’ютер;
 • Інтерфейс Другвокруг відрізняється від аналогічних месенджерів доступністю на одній сторінці і вікна чату, і списку користувачів, і можливостей швидкого доступу до інших анкетами, не звертаючи листування. Нещодавно Вконтакте з’явилася така функція, однак там оновлення сторінки згортають чат і листування з одним;
 • Відкриті анкети — в соц. мережах та аналогічних месенджерах багато дані приховані налаштуваннями приватності. Другвокруг захищає дані користувача, однак більшість анкет вільні для перегляду;
 • Можливість з’єднання через Bluetooth і передачі СМС — одне з головних відмінностей. Близьку відстань між співрозмовниками збільшує шанс на реальну дружбу.
 • Схожість з Однокласниками, Вконтакте, Facebook і мессенджерами полягає в наступному:

  • Вікно чату і завантаження нових повідомлень у всіх однакова;
  • Можливість завантажувати фото, картинки та інші файли прирівнює Другвокруг до соціальних мереж ДругВокруг;
  • Зовні інтерфейс нагадує суміш Фейсбуку та Вконтакте.

  Переваги і недоліки Другвокруг

  ДругВокруг для компютера [огляд]

  Враховуючи особистий досвід використання Другвокруг на комп’ютер, можу зробити кілька зауважень щодо переваг і недоліків програми.

  Переваги:

  • Можливість одночасно переглядати кілька анкет і вести бесіду;
  • Безліч безкоштовних подарунків та листівок (в соц. мережах вони платні);
  • Якщо не використовувати ПК, а смартфон, то немає необхідності підключення до мережі. Bluetooth — вам в допомогу;
  • Програма не використовує багато трафіку, достатньо навіть слабенького інтернет з’єднання;
  • Простота і доступність.

  Недоліки:

  • Деякі платні функції;
  • «Ввічлива» функція оцінки людини — «ти відстій»;
  • СМС-запрошення до бесіди платне — згідно з тарифікацією оператора.

  Як бачимо, Другвокруг — реальна альтернатива всім існуючим месенджерів та соціальних мереж. З нею можна не тільки добре провести час, але і знайти чудових друзів.

  Завантажуйте і спілкуйтеся!