Емодзі для Дискорда

Емоції становлять основу нашого життя. Радість і смуток, щастя і печаль, радість і меланхолія – без усіх цих емоційних станів не можна уявити нашу звичайну повсякденну життєдіяльність. Перейшовши на цифрове спілкування, і замикаючи себе в сухі рамки текстових повідомлень, людина шукає варіанти для більш багатого відображення свого настрою і емоційного стану. Одним з таких варіантів і стали емодзі – смайлики-ідеограми, що використовуються в електронних повідомленнях та на веб-сторінках. Створені в кінці 90х для японських мобільних телефонів, емодзі нині переживають користувальницький бум, будучи важливою частиною сьогоднішньої інтернет-культури. Активно використовуються эмоджи і в популярному месенджері Дискорд, і нижче ми розберемо, як користуватися емодзі для Дискорда, і як встановити нові emoji на свій сервер в Дискорде.

Емодзі для ДискордаРозбираємо емодзі для Дискорда

Зміст статті:

 • Особливості використання Emoji в Olympus
 • Як завантажити эмоджи на сервер Дискорда
 • Де завантажити емодзі для Дискорд
 • Висновок

Особливості використання Emoji в Olympus

Як відомо, «Olympus» являє собою безкоштовний месенджер, призначений для обміну повідомлення, здійснення аудіо та відео зв’язку. У більшості випадку функціонал «Дискорд» використовують геймери, повною мірою оцінили багаті можливості програми.

Однією з зручних особливостей «Дискорда» є наявність емодзі – спеціальних смайлів, здатних передавати емоційні реакції користувачів при текстовому діалозі. У функціоналі програми доступні дев’ять категорій емодзі («часто використовувані», «люди», «природа», «їжа та напої», «види діяльності», «подорожі», «об’єкти», «символи», «прапори»), активуються за допомогою натискання на значок смайла праворуч від текстового поля.

Емодзі для ДискордаПанель з доступними emoji в Дискорде

Ви можете відправляти свого співрозмовника як окремий emoji, так і відразу декілька таких. В останньому випадку буде необхідно затиснути клавішу Shift, що дозволить вибрати відразу кілька індивідуальних варіантів.

Якщо ваша відповідь співрозмовнику буде складатися виключно з смайликів emoji не більше 27 символів, з’являться збільшені види емодзі – вумбодзи (Wumboji). Останні не працюють у компактному режимі, тому при відсутності їх відображення слід перевірити налаштування вашого месенджера.

Емодзі для ДискордаЕмодзі і Вумбодзи в Дискорд

Також ви можете використовувати емодзі для емоційної реакції на яку-небудь фразу співрозмовника (на кшталт різноманітних видів лайків у Фейсбук). Просто натисніть на значок зі смайликом праворуч від фрази співрозмовника (Add reaction), і виберіть потрібний emoji з переліку. Для скасування реакції буде досить натиснути на який відображається під повідомленням ваш emoji, і він зникне.

Також раніше ми розібрали додавання одного в Дискорде.

Як завантажити эмоджи на сервер Дискорда

Крім стандартних emoji для Дискорда, власник сервера може також завантажити додаткові емодзі на свій сервер (завантажені емодзі будуть доступні тільки на вказаному сервері). Кількість тільки завантажених смайлів не повинно перевищувати цифру в 50 emoji, кожен з таких емодзі не повинен мати розмір більше 128 на 128, і бути обсягом не більше 256 кілобайт.

Для завантаження зображення перейдіть в меню вашого сервера і натисніть на зображення зі стрілочкою вниз праворуч від назви сервера.

Емодзі для ДискордаНатисніть на зображення стрілочки

Виберіть опцію «Налаштування сервера».

Емодзі для ДискордаВиберіть опцію «Налаштування сервера»

У відкритих налаштуваннях сервера, виберіть вкладку «Emoji» зліва і натисніть кнопку «Завантажити емодзі».

Емодзі для ДискордаЗавантажте нові емодзі на ваш сервер

Завантажений вами смайл з’явиться в переліку emoji, у вкладці з назвою вашого сервера.

Крім згаданого варіанту завантаження, ви можете також завантажувати смайлики з каналів користувачів Twitch, на які ви підписані. Для цього необхідна прив’язка свого Twitch-аккаунта до вашого аккаунту в Дискорд, що дозволить використовувати їх смайли на серверах, до яких ви пізніше підключіться.

Де завантажити емодзі для Дискорд

Багатьох користувачів цікавить, де взяти емодзі для Дискорда. Пропоную кілька інтернет-ресурсів, де можна скачати емодзі для вашого Дискорд:

 • discordemoji.com – спеціалізований англомовний ресурс, де ви можете скачати безліч емодзі для вашого Дискорда. Якщо їх розмір виявиться великий, можна використовувати функціонал звичайного «Paint» для зменшення розміру смайлів до необхідного;
 • betterdiscord.net – ще один ресурс з англомовного сегменту, присвячений функціоналу месенджера Дискорд. Є на сайті і розділ, що містить безліч emoji з унікальними назвами;
 • emojicopy.com – відмінний англомовний ресурс з емодзі. При кліці на вподобаному емодзі останній автоматично копіюється в область обміну.
  Емодзі для ДискордаЗавантажуйте нові emoji з сайту discordemoji.com

  Також ви зможете створити емодзі самостійно, для чого знадобляться навички роботи з популярними графічними редакторами (Photoshop, Paint та ін).

Можливо вас зацікавить наш матеріал про те, як додати бота в Дискорд з музикою.

Висновок

Використання емодзі для Olympus дозволяє додати фарб в досить сухий формат текстового спілкування, поліпшити емоційний фон діалогу, донести до співрозмовника свій емоційний стан у той чи інший момент. Ви можете використовувати наявний за замовчуванням в Дискорде набір смайлів, а також завантажити на свій сервер нові смайли, числом до 50 варіацій. При цьому врахуйте, що користуватися завантаженими емодзі ви зможете тільки на вашому сервері, на інших серверах нові смайли будуть недоступні.