eTXT Антиплагіат – програма для перевірки тексту на унікальність

eTXT Антиплагіат   програма для перевірки тексту на унікальність
Програма eTXT Антиплагіат буде корисна вузькому колу користувачів. Це вебмастери, сеошників і т. д. загалом люди, які працюють в Інтернеті або їх робота тісно пов’язана з “всесвітньою павутиною”.

Але нещодавно я зустрівся з одним знайомим аспірантом інституту. Він мені повідомив, що нещодавно відправив наукову роботу на перевірку до Міністерства. Я у нього поцікавився, а що ж вони там будуть перевіряти, якщо це твоя розробка та її аналогів немає. Він кивнувши обурено головою і сказала: “На унікальність текст будуть перевіряти, не запозичив я його”. Ми посміялися і розійшлися по своїх справах.

Так у мене виникла ідея поділитися з читачами сайту про програму для перевірки тексту на унікальність – eTXT Антиплагіат. Вона абсолютно безкоштовна, кількість перевірок не обмежена лімітом, хіба що вам набридне вводити капчу.

eTXT Антиплагіат   програма для перевірки тексту на унікальність
Вікно програми складається з двох великих частин: верхня область – це текст, що перевіряється, а нижня – результати перевірки.

eTXT Антиплагіат   програма для перевірки тексту на унікальністьПриклад перевірки на унікальність тексту
Але крім “звичайної” перевірки тексту на унікальність у програмі eTXT Антиплагіат ви можете здійснити такі операції:

– Експрес перевірка;
– Глибока перевірка;
– Перевірка на рерайт;
– Пакетна перевірка;
– Перевірка сайту;
– Локальна перевірка;
– Порівняння текстів;
– Унікальність зображення.

eTXT Антиплагіат   програма для перевірки тексту на унікальність
Крім цього, ви можете кожну з перерахованих перевірок налаштувати індивідуально, вибрати пошукові системи, в яких вона буде здійснюватися, вказати розмір вибірки в словах і інтервал між суміжними запитами, і багато іншого. Всі ці параметри знаходяться в графі “Налаштування”.

eTXT Антиплагіат   програма для перевірки тексту на унікальність
Головним конкурентом eTXT Антиплагіат є програма “Advego”, яка виконує аналогічну перевірку тексту на унікальність. Я не знаю, яка частка користувачів припадає на кожну з цих програм, але мені чомусь здається, що люди більше воліють Advego, оскільки вона частіше згадується в повідомленнях на форумах або в статтях на сайтах. Але все ж, як би там не було, я раджу вам використовувати ці дві програми одночасно (або по черзі). Зайва перевірка тексту на унікальність не зашкодить, так і результати так точніше вийдуть.