Evernote для Windows зручний і простий

Evernote — один з кращих безкоштовних органайзерів для Windows XP/7/8. Універсальна записна книжка-органайзер з можливістю створення швидких текстових, рукописних і аудіо нотатки, вона як і раніше залишається однією з найбільш затребуваних програм.

Evernote для Windows зручний і простий

Попит народжує пропозицію, і сьогодні на ринку представлено досить велику кількість онлайн і оффлайн блокнотів, які відрізняються один від одного по функціональності, зручності інтерфейсу і ціною. Але я воліла Evernote для Windows, і нижче розповім, чому це зробила і як почати працювати з цією чудовою програмою.

Чим гарний Evernote

В цілому даний сервіс не унікальний і пропонує користувачеві набір інструментів, які можна зустріти і в інших органайзери (наприклад, Microsoft OneNote. Однак серед конкурентів, Evernote для Windows виділяється кількома основними перевагами: кросплатформеність, функціональність і практично повна відсутність обмежень у версії FREE. Крім того, сервіс Evernote повністю локалізована і переведений більш ніж на 32 мови, включаючи й російську. З усіма перевагами сервіси можна ознайомитися тут.

Щоб почати працювати з програмою, необхідно завантажити її і пройти процедуру реєстрації. Завантажити Evernote 5 для Windows на офіційному сайті http://evernote.com/download/get.php?file=Win5Beta і пройти реєстрацію онлайн на сайті або пройти онлайн-реєстрацію, яка буде запропонована при першому запуску програми.

Інтерфейс Evernote

В основному вікні програми ви можете створювати нові блокноти і замітки, а також переглядати і вести пошук необхідного документа.

Evernote для Windows зручний і простий

 • Бічна панель. Надає кілька варіантів перегляду всіх ваших замети в записі Evernote.
 • Список нотаток. Всі записи, додані і редаговані недавно і результати пошуку.
 • Редактор нотаток. Тут доступний перегляд і редагування нотатки.
 • Пошук. Можна вести пошук в нотатках за ключовими словами, мітками і розташуванню.
 • Нова замітка. Натиснувши на неї, ви можете створити нову замітку.
 • Інформація активності. У розділі доступний перегляд всіх останніх змін і оновлень.
 • Синхронізація. В Evernote синхронізація відбувається автоматично, ця кнопка дозволяє синхронізувати вручну. Для доступу до сервісу з різних пристроїв: планшета, ноутбука, смартфона і ПК.
 • Інформація про обліковий запис. Тут можна вийти з системи, дізнатися всю інформацію про аккаунти, статистику та ін. дані.
 • Організація даних і типи нотаток

  Замітка — це головний тип даних Evernote. Усі нотатки зберігаються в блокноті і розташовуються там по ієрархії. При бажанні нотатки можна сортувати за розміром, типом або датою додавання. В органайзері доступно 4 основних типи нотаток, які відрізняються за формою введення:

  • Текст;
  • Таблиця;
  • Зображення;
  • Вкладення.

  Для володарів графічних планшетів в Evernote передбачена можливість рукописного введення і швидких замальовок. Для малювання з допомогою миші існує спеціальна функція вирівнювання графічних об’єктів. Також в Evernote для Windows можна створювати і аудіозаметкі, зміст яких при бажанні, можна забезпечити текстовим коментарем. Шкода тільки, що всі аудіо зберігається в громіздкому WAV-форматі. Розширення MP3 не доступно з-за особливостей ліцензії цього формату. Творці блокнота передбачили і можливість використання веб-камери пристрою. Правда, дещо однобоко — знімати відео-замітки в Windows не можна. Функціонал обмежується лише використанням фотозйомки.

  Можливості пошуку і синхронізація з іншими пристроями

  Evernote для Windows зручний і простий

  Найбільш, мабуть, унікальною особливістю Evernote є можливість розширеного пошуку серед нотаток. Наприклад, пошук по тексту в зображеннях! Тепер не потрібно переглядати сотні фотографій в пошуках потрібного чека або квитанції — достатньо задати текст в рядку пошуку, потрібне зображення тут же буде виведено на екран. Сканування проводиться на онлайн-серверах, при цьому доступно як для безкоштовних, так і платних аккаунтів. Правда, останнім при скануванні віддається пріоритет.

  Слід пам’ятати, що Evernote — це хмарний сервіс. Тому всі нотатки можна з легкістю синхронізувати з іншими електронними гаджетами. Правда, для успішної синхронізації потрібно заздалегідь вказувати тип блокнота: синхронизируемый або локальний. В останньому випадку всі дані будуть зберігатися тільки в пам’яті пристрою.