EVGA SuperNOVA G3 80 Plus Gold блок живлення нового покоління

Компанія EVGA анонсувала новітній блок живлення SuperNOVA G3 80 Plus Gold. Новий джерело живлення зберіг всі кращі риси молодшої версії SuperNOVA G2. Однак, в результаті більш високої продуктивності нового гідравлічному підшипника вентилятора він став дуже тихим і його термін експлуатації значно збільшився. Нова модель SuperNOVA G3 80 Plus Gold також менше за розмірами, ніж попередня версія, що звичайно також великий плюс.

EVGA SuperNOVA G3 80 Plus Gold блок живлення нового покоління

Похвалитися новий блок живлення може повністю модульною конструкцією, новий SuperNOVA G3 80 Plus Gold по довжині всього 150 мм, що робить його одним із самих маленьких блоків живлення в даний час на ринку. Сертифіковані за стандартом 80 Plus Gold блоки живлення, як стверджується, забезпечують продуктивність наступного покоління» з 91% коефіцієнта корисної дії і більш низьким рівнем пульсації. Поєднання нового гідравлічного підшипника вентилятора і режим ECO дозволяє EVGA нового блоку живлення SuperNOVA G3 80 Plus Gold працювати абсолютно безшумно при малих і середніх навантаженнях.

Повністю модульна конструкція дозволяє використовувати тільки ті кабелі, які вам необхідні, виключивши непотрібну плутанину кабелів, а також допомагає поліпшити циркуляцію повітря всередині корпусу. EVGA також використовує високоякісні японські конденсатори всередині свого нового блоку живлення, які забезпечують довгострокову надійність. Також доступний нового блоку живлення цілий набір захистів, такий як: захист від перенапруги, захист від зниження напруги, захист від високої сили струму, захист від перевантаження по потужностям, захист від короткого замикання, захист від перегріву блоку живлення.

Блок живлення SuperNOVA G3 80 Plus Gold буде доступний в 550 Вт, 650 Вт, 750 Вт, 850 Вт і 1000 Вт модельному ряду. EVGA пропонує 10-річну гарантію на 1000 Вт, 850 Вт і 750 Вт моделі, в той час як 650 Вт 550 ВТ спираються на 7-річний гарантійний термін.

На жаль, компанія не оголосила про будь-яких цінових рамках нового блоку живлення SuperNOVA G3 80 Plus Gold, однак передбачається, що ціна буде великий на старті у вигляді подібної специфікації нового продукту від EVGA.