Excel Online — повноцінна робота з таблицями в браузері

Excel Online — повноцінна робота з таблицями в браузері

Ні для кого не секрет, що Microsoft Office знаходиться поза конкуренцією з іншими подібними програмами для роботи з документацією. Всі знають про word’і і багатьом відомий Excel, а те, як справлятися з цими програмами хоча б на примітивному рівні відомо навіть школярам молодших класів. Для розширення вашого кругозору та можливого використання цих знань у подальшому, зараз ми розповімо вам про онлайн-версії прикладної програми Excel, опишемо її особливості і розглянемо, чи є відмінності браузерної версії цієї програми від скачуваної.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Процес входу
  • 2 Зовнішній вигляд і заповненість
  • 3 Цікаві новинки
  • 4 Підсумок

Процес входу

Посилання на онлайн-версію Excel

Першою відмінністю є те, що для роботи з онлайн-версією Excel користувач повинен авторизуватися в системі Microsoft. Якщо у вас немає особистого облікового запису, то її можна легко створити просто пройшовши реєстрацію. Для цього натисніть на кнопку Реєстрація облікового запису на сторінці привітання.

Excel Online — повноцінна робота з таблицями в браузері

Говорячи про облікового запису Microsoft, буде корисним згадати Skype, адже на даний момент абсолютно усі сервіси Microsoft вимагають наявності єдиної облікового запису. Тому, якщо ви маєте Skype, то логін і пароль від нього спокійно підійде для входження в Excel-онлайн.

Зовнішній вигляд і заповненість


Після того, як користувач авторизирується, одразу ж можна побачити знайоме вікно вибору шаблону. Тут є все: від порожньої книги до шаблону графіка домашніх завдань. Просто виберіть потрібний лівим клацанням миші.

Якщо говорити про інтерфейс і інструменти користувача в цілому, то тут практично нічого не змінилося від настановної версії Excel:

  • маються вкладки Файл, Головна, Вставка, Дані, Рецензування, Вигляд з усіма супровідними до них інструментами;
  • в наявності можливість завантажувати готовий документ і змінювати його;
  • є можливість змінювати шрифт, його розмір, додавати формули, переносити і вирівнювати текст.

Excel Online — повноцінна робота з таблицями в браузері

Одним словом, якщо ви раніше хоч трохи працювали з Excel, то тут ви будете почувати себе як вдома.

Цікаві новинки

Про подібності скачуваної і онлайн версій ми вже поговорили. Давайте зупинимося на тому, чого немає у версії Excel для ПК. Тут таких новинок аж цілих дві.

Перша — це швидкий доступ до Skype. Для цього клацніть по відповідній іконці у верхньому правому куті, після чого знайоме вікно Скайпу з усіма контактами і листуванням з’явиться в правій частині екрана.

Excel Online — повноцінна робота з таблицями в браузері

Друге — це можливість поділитися посиланням на документ Excel за допомогою кнопки Загальний доступ з можливістю додати невеликий коментар.

Excel Online — повноцінна робота з таблицями в браузері

Підсумок

Як бачимо, онлайн-версія програми для роботи з графіками та таблицями Excel настільки хороша, що стрімко розвивається, що при наявності Інтернету відпадає необхідність скачувати цю програму на комп’ютер. А можливість швидко відкрити Скайп або поділитися документом з іншою людиною робить Excel-онлайн незамінним при розробці спільного проекту.