Failed to initialize BattlEye Service: Windows Test-Signing Mode not supported що робити

При запуску якої-небудь гри користувач може раптово зіткнутися з повідомленням «Failed to initialize BattlEye Service: Windows Test-Signing Mode not supported», після чого запуск гри стає неможливий. Причиною проблеми зазвичай є піратська версія ОС Віндовс користувача, на якій активований тестовий режим роботи з драйверами без цифрового підпису. Нижче докладно розберемо суть цієї помилки і варіанти її вирішення.

Failed to initialize BattlEye Service: Windows Test Signing Mode not supported що робитиПовідомлення про збої в ініціалізації BattlEye

Зміст статті:

 • Причини появи проблеми Failed to initialize BattlEye Service
 • Попередження: можливі ризики
 • Що робити з помилкою Failed to initialize battleye service: generic error
 • Альтернативні рішення дисфункції Windows Test-Signing Mode not supported
 • Висновок

Причини появи проблеми Failed to initialize BattlEye Service

Помилка зазвичай проявляє себе при запуску різних ігор рівня «PUBG», «Fortnight», «DayZ Standalone», «Arma 2» і пов’язана з роботою античита «BattlEye», погано працюють з піратськими версіями ОС Віндовс. У таких зламаних версіях ОС Віндовс зазвичай відключений режим перевірки цифрового підпису драйверів від Microsoft, що не прийнятно для «BattlEye».

Самі ж розробники «BE» задекларували відмова від підтримки піратських версій ОС Віндовс в останніх версіях свого античита. Тепер користувачі піратських ОС при запуску гри з вбудованим «BatteEye» будуть отримувати повідомлення «Failed to initialize BattlEye Service: Windows Test-Signing Mode not supported», що в перекладі означає: «Неможливо ініціалізувати сервіс BattlEye: Режим тестового підпису Віндовс не підтримується».

Згаданий режим «тестовій підпису Віндовс» створений Microsoft для пробного прогону драйверів, які не володіють сертифікатом перевірки автентичності. Подібний режим може бути актуальним для сумнівного софту тільки в експериментальних цілях. Пірати роблять даний режим базовим для своїх ОС, і багато хто з нас не підозрюють, що користуються даним режимом день у день.

Failed to initialize BattlEye Service: Windows Test Signing Mode not supported що робитиЗаява про відсутність підтримки піратських ОС розробниками «BattleEye»

Попередження: можливі ризики

Найбільш очевидним рішенням, що дозволяє виправити помилку «Failed to initialize BattlEye Service», є відключення тестового режиму, внаслідок чого ваша система зможе пройти перевірку при запуску «BattlEye». Але оскільки піратські версії ОС Віндовс можуть працювати тільки на підставі даного режиму, то користувачі даних ОС можуть зіткнутися з різними збоями в роботі їх ПК. Зокрема, після відключення тестового режиму їх Віндовс може почати вилітати, не запускатися, буде з’являтися BSoD та інші аналогічні дисфункції. Тому перш ніж виконати наведені нижче дії щодо вирішення помилки (а вони однотипні) переконайтеся, що ви усвідомлюєте всі можливі ризики.

Рекомендується створити точку відновлення перед виконанням нижченаведених операцій. Якщо ж ваша система почне вилітати і перестане грузиться, то в меню завантаження (при включенні швидко тисніть на F8) рекомендується вибрати режим «Відключення обов’язкової перевірки підпису драйверів» або «Остання відома вдала конфігурація».

Failed to initialize BattlEye Service: Windows Test Signing Mode not supported що робитиВиберіть зазначений режим завантаження при збоях в роботі вашої ОС

Що робити з помилкою Failed to initialize battleye service: generic error

Основоположне рішення помилки «Failed to initialize BattlEye Service» полягає в наступному:

 • Запустіть командний рядок від імені адміністратора (зазвичай для цього достатньо натиснути Win+R, набрати команду cmd і натиснути enter);
 • У командному рядку введіть таку команду, не забувши натиснути Ентер:

Failed to initialize BattlEye Service: Windows Test Signing Mode not supported що робити

Після чого перезавантажте комп’ютер і спробуйте запустити гру.

Якщо це не допомогло, знову запустіть командний рядок, і по черзі наберіть дві наступні команди:

Failed to initialize BattlEye Service: Windows Test Signing Mode not supported що робити

Знову перезавантажте ПК.

Альтернативні рішення дисфункції Windows Test-Signing Mode not supported

Якщо зазначені вище стандартні кроки не допомогли позбутися помилки «Failed to initialize battleye service», тоді виконайте наступне (за умови використання клієнта «Steam» для запуску гри):

 • Деинсталлируйте «BattlEye». Перейдіть в папку гри, знайдіть там директорію BattlEye, в ній файл «UnistallBE» і запустіть вказаний файл;
 • Потім видаліть папку «BattlEye», що знаходиться по шляху «Program Files» – «Common Files»;
 • Далі запустіть ваш клієнт Стім, перейдіть у вкладку «Локальні файли», і виберіть операцію перевірки цілісності кеша. Після закінчення даної процедури помилка «Failed to initialize BattlEye Service» може зникнути.
 • Висновок

  Поява повідомлення «Failed to initialize BattlEye Service» зазвичай викликано піратською версією ОС з включеним тестовим режимом перевірки драйверів. Найбільш ефективним способом вирішення даної проблеми є купівля ліцензійної ОС Віндовс, дозволяє усунути цю та інші пов’язані з нею помилки. Якщо ж подібне не можливо з різних причин, використовуйте запропоновані в статті методи, але пам’ятайте, що можливі різні побічні дисфункції в роботі ваших кастомних ОС.