Якщо у вас з’явилася необхідність відкрити файл з розширенням .SLDPRT, але ви не знаєте, як це зробити, то ця стаття буде для вас дуже корисною. Давайте ж розберемося, якими способами можна відкрити SLDPRT-файли на своєму комп’ютері.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Для чого потрібні SLDPRT-файли?
  • 2
    Спосіб 1. Автоматичний пошук системою відповідної програми
  • 3 Спосіб 2. Використання FileViewPro

Для чого потрібні SLDPRT-файли?

Розширення .SLDPRT – це 3D формат зображення. Такі файли містять 3D-об’єкти або їх частини», які можуть бути об’єднані в одну велику збірку.


Спосіб 1. Автоматичний пошук системою відповідної програми

Найшвидший спосіб – надати операційній системі можливість самостійно вибрати відповідну програму. Правда, варто відзначити, що цей варіант можливий лише тоді, коли в наявності дійсно буде що працює з таким розширенням файлів програма, інакше нічого не вийде.

Для цього відкрийте папку з файлом .SLDPRT і клацніть два рази мишкою по цьому файлу. Після цього система Windows спробує знайти таку програму.
Зазвичай, програмою, яка найчастіше йде разом з Windows і підходить для рішення такої задачі, є Adobe Acrobat. Якщо у вас її немає, ви можете завантажити це прикладне додаток з офіційного сайту розробника.

Скачати безкоштовно Adobe Acrobat 9 з офіційного джерела

Спосіб 2. Використання FileViewPro

Якщо ж ви часто працюєте з розширенням .SLDPRT, то ми рекомендуємо встановити програму FileViewPro.
FileViewPro – це універсальна програма, що дозволяє відкривати більше 250 форматів файлів. З її допомогою ви зможете швидко відкрити і переглянути необхідний файл без будь-яких конвертирований.

Скачати FileViewPro