В одній з попередніх статей ми розглядали файли з розширенням .SLDPRT і розповідали про деякі програми, які можуть допомогти відкрити даний формат файлів. Звичайно, варто сказати, що і VMDK-файли можна відкрити згаданої в тій статті програмою FileViewPro, але давайте не будемо поспішати і розберемося в призначенні файлів .VMDK і розглянемо ще програмне забезпечення, яке допоможе переглянути вміст цих файлів.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1
    Розширення .VMDK
  • 2 Чим відкрити даний тип файлів?


Розширення .VMDK

Такі типи файлів використовуються в якості жорсткого диска, де зберігається інформація і резервні копії різних даних. Якщо вам відоме поняття «віртуальний жорсткий диск», то знайте, що ці «диски» використовують файли з таким розширенням.

Чим відкрити даний тип файлів?

Першою програмою можна назвати утиліту DAEMON Tools. Вона відмінно підходить для роботи з «віртуальними» образами дисків і здатна відкрити файл з розширенням .VMDK.

Завантажити DAEMON Tools з офіційного джерела

Ще однією якісної утилітою по роботі з «віртуальними» образами є програма ISOBuster, яка має принцип роботи, аналогічний з DAEMON Tools.

Скачати ISOBuster з офіційного джерела

Щоб відкрити файл із розширенням, просто відкрийте вкладку Файл у будь-який з цих програм і виберіть безпосередньо цікавить вас VMDK-файл. Далі, вміст цього файлу відобразиться у головному вікні програми, після чого ви зможете переглянути його вміст.