Feed Notifier що це і як видалити програму

Особисто я довго шукав програму для полегшення роботи з великою кількістю сайтів, для того що б миттєво бачити оновлення на моїх улюблених сайтах і ось я її знайшов це Feed Notifier. Я дізнався, що це Feed Notifier одна з найпопулярніших додатків заміток в англомовному Інтернеті і це не даремно, адже воно реально полегшує і скорочує час на отримання необхідної інформації. Так само я побачив, що у багатьох користувачів виникають проблеми з видаленням Feed Notifier з комп’ютера і вирішив описати дану труднощі.

Feed Notifier що це і як видалити програму

Утиліта Feed Notifier являє собою програмний комплекс для зчитування новинних потоків вподобаних сайтів або блогів. Feed Notifier це програма, яка надає можливість відстежувати RSS стрічки як новинних веб-ресурсів, так і інших веб-сайтів на персональному комп’ютері і на пристроях Android і iOS, без необхідності безпосереднього переходу на веб-сторінку сайту. Сайти, які після деякого часу стали вам не цікаві, в Feed Notifier їх можна видалити і оновлення з них ви більше не отримаєте.

Feed Notifier що це за програма

Багато користувачі відзначають, що це Feed Notifier має досить приємний і мінімалістичний графічний інтерфейс, інформуючи користувача про новинки в RSS потоках за допомогою спливаючих текстових вікон. З цієї причини я і не став видаляти Feed Notifier і шукати щось інше. Мені подобається, що Feed Notifier дозволяє відстежувати новинні потоки з необмеженого числа сайтів, дозволяючи користувачеві, перемикатися між ними і вибирати їх пріоритетність індикації.

Feed Notifier що це і як видалити програму

Після запуску утиліти Feed Notifier необхідно вручну додати, що цікавлять вас, RSS канали, для їх відстеження, а також вказати періодичність їх поновлення. Графічно, нові повідомлення з’являється в правому нижньому кутку монітора, з заздалегідь вказаною періодичністю і пріоритетністю, поверх всіх інших вікон і програм на ПК. Для прочитання RSS новини слід розгорнути спливла назва каналу і коротку анотацію. А як прибрати Feed Notifier з PC читайте далі.

Feed Notifier що це і як видалити програму

Посилання для скачування Feed Notifier c офіційних джерел: на комп’ютер Windows або Mac — http://www.feednotifier.com/download , на пристрої Андроїд — Google Play, iOS — iTunes.

Ця програма Feed Notifier має гнучку систему налаштування інтерфейсу, дозволяючи регулювати час індикації новини, прозорість спливаючого вікна, а також положення на екрані. Для зручності використання, в програмі передбачена можливість фільтрації новин за такими критеріями:

 • за заздалегідь вказаними ключовими словами;
 • за певною тематикою.

Як видалити програму Feed Notifier з комп’ютера

Для того що б повністю видалити утиліту Feed Notifier можна скористатися стандартним дєїнсталлятор операційної системи Windows. Перед видаленням рекомендується завершити всі процеси, пов’язані з виконуваною програмою Feed Notifier через меню стандартного диспетчера завдань (натиснувши клавіші alt, ctrl, delete в меню «Процеси» завершити всі завдання виконуються утилітою і містять у своїй назві поєднання «Feed Notifier»).

Feed Notifier що це і як видалити програму

Алгоритм очищення файлів Feed Notifier з комп’ютера складається з наступних п’яти простих кроків:

 • Необхідно відкрити стандартне додаток ОС «Програми та компоненти», через кнопку «Пуск».
 • Вибравши вкладку «Панель управління» перейти до меню «Програми».
 • В меню «Програми та компоненти» випливає з переліку встановлених на ПК користувача програм вибрати утиліту «Feed Notifier» або «Feed Notifier portable».
 • Вибравши утиліту допомогою натискання лівої кнопки миші, в контекстному (спадному) меню слід вибрати операцію «Видалити».
 • Дотримуючись підказок та інструкцій стандартного дєїнсталлятора утиліти Feed Notifier, завершити процес деінсталяції і таким чином видалити Feed Notifier.
 • Також процес установки і видалення утиліти Feed Notifier добре демонструється на відео, в якому можна переглянути поетапний процес деінсталяції програми.

  Для видалення залишкових файлів і папок утиліти Feed Notifier, потрібно також провести очищення системного реєстру операційної системи:

  • відкрити редактор реєстру (натиснути кнопку «Пуск», вибрати пункт «Виконати», введіть «regedit»);
  • знайти і видалити в директоріях HKEY_CURRENT_USERSoftware, HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARE і HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftwindowscurrentversionrun файли і папки містять у своїй назві словосполучення «Feed Notifier» або «Feed Notifier portable».

  Приклади для видалення залишкових і тимчасових файлів віддалених утиліт можна подивитися у відео нижче: