FileRepository можна видалити цю теку

Папка з назвою FileRepository – це директорія, де зберігаються всі драйвера, які не йдуть в стандартному комплекті системи, а користувач встановлює їх сам для коректної роботи різних пристроїв. Якщо комп’ютер використовується досить давно, то розміри цієї татусі можуть стати досить значними, так як драйверів може накопичитися багато. Тому у користувачів часто виникає питання: «FileRepository можна видалити папку?». Відповідь на це питання можна буде прочитати в цій статті.FileRepository можна видалити цю теку

Де розташована папка FileRepository

Дану директорію можна знайти на диску с. Якщо ОС встановлена на іншому диску, то шукаємо там, куди встановлена система. Відкриваємо папку Windows. Там, шукаємо і заходимо в папку System32, в якій розташована директорія DriverStore. Саме тут і можна знайти папку FileRepository.FileRepository можна видалити цю теку

Можна видалити папку FileRepository

Видаляти саму папку, звичайно ж, не варто. Це може викликати безліч проблем з роботою ПК. Можна спробувати очистити її від старих драйверів, які вже втратили актуальність.

Перед початком всіх маніпуляцій потрібно запастися усіма актуальними драйверами від відеокарти, принтера та інших пристроїв, які постійно використовуються, тому що необережна очищення може привести до некоректної роботи і необхідність переустановити ті чи інші «дрова».

Очищення проводиться наступним способом:

  • Відкриваємо провідник і переходимо в «Мій комп’ютер». У більш пізніх версіях ОС папка називається «Комп’ютер».
  • На диску С:нужно клікнути пр. кнопкою мишки і вибрати пункт меню «Властивості».FileRepository можна видалити цю теку
  • У вікні властивостей переходимо на вкладочку «Загальні».FileRepository можна видалити цю теку
  • Там, знаходимо кнопку «Очищення диска». Тиснемо на неї.
  • З’явиться вікно, де буде написано, що система проводить оцінку можливості очищення диска. Чекаємо, поки оцінка завершиться.
  • Після цього натискаємо на кнопку «видалити системні файли».FileRepository можна видалити цю теку
  • Встановлюємо позначку «Пакети драйверів пристроїв» і тиснемо «ОК».FileRepository можна видалити цю теку
  • Почнеться автоматичне очищення папки з драйверами.FileRepository можна видалити цю теку

Після завершення процедури необхідно перевірити чи все працює нормально і при необхідності повторно інсталювати потрібні драйвера.Поділися з друзями:

Багато сайти і форуми комп’ютерної допомоги пропонують спеціальні скрипти, запустивши які можна очистити паку від старих драйверів-дублікатів. Використовувати подібний софт від «умільців» можна на свій страх і ризик. До того ж вони працюють не на всіх системах. До речі якщо у вас є проблеми з Bios , ви можете ознайомитися з інструкцією як видалити і скинути Bios на комп’ютері.