Добрий день. Кілька місяців тому я почав писати огляди на пристрої, які в мене є (Roccat Kone Pure). Так сказати особистий досвід використання. Сьогодні я розповім про інше, як виявилося, вкрай корисним для мене гаджет — Xiaomi MiBand (Купив на AliExpress за 1200р., дійшов до Краснодара приблизно за місяць).

Опис пристрою

Фірма позиціонує пристрій як фітнес-браслет. Спочатку пристрій вміло рахувати кроки, стежити за сном, повідомляти про вхідні дзвінки й працювати як розумний будильник з пробудженням у фазі легкого сну. По мірі оновлення програми стало можливим включити режим бігу, з відстеженням за GPS вважати руху при стрибках зі скакалкою і качати прес, обіцяють додати ще нові можливості (але немає, пульс міряти він не вміє і не буде вміти). Російської мови в офіційному додатку посилання для Android) досі немає, але перекладена умільцями версія є на 4pda.ru. Також є додаток для власників iPhone (посилання). Обов’язково наявність Bluetooth 4.0 з підтримкою профілю LE. У разі Android підтримка BT LE з’явилася тільки з Android 4.3, тому більш старі версії не підтримуються. Але додаток воліє наявність Android 4.4 або вище.

Кроки вважає цілком правильно, але якщо у вас робота пов’язана з великою кількістю помахів рук, то браслет цілком може зараховувати їх кроки. Загалом краще сприймати це як загальну фізичну активність, чим конкретно пройдений шлях.

Переваги і недоліки

Про додаток загалом, основну свою роботу ніби справляється нормально, хоча я не розумію навіщо було робити біг окремо, думаю можна було організувати перехід на біг в автономному режимі. Можна подивитися детальну статистику по минулим дням, тільки з останнього дня. Найбільший мінус — це неможливість підключення програми до Google Fit.

У мене цей браслет вже близько трьох місяців і за цей час я зрозумів, що з усіх функцій, які доступні з цим браслетом, мені цікава виявилася тільки одна — це вібрація при вхідному дзвінку. Працюю помічником головного механіка на Хлібозаводі і повинен постійно відповідати на дзвінки, що в умовах гучних виробничих приміщень складно. Дуже часто телефон просто не чути, а з вібрацією пропустити дзвінок стало практично неможливо. Будильник у мене теж включений, але я його вже ненавиджу:) Прокидаюся все одно від телефону.

Браслет у мене чорний і його доводиться раз у три-чотири дні знімати і відтирати всі сліди висохлого поту, та й взагалі видно на ньому все відмінно. Хотілося б білий спробувати, але таких я ще не бачив.

Заряджається пристрій за допомогою USB кабелю і для цього краще використовувати порт комп’ютера, так як схема все одно не прийме більше 1,25 А (доказ). Заряджати мені доводиться приблизно раз на місяць, ставлю на ніч, тому скільки заряджається по часу не скажу. Бували випадки бракованих акумуляторів, так що перш ніж тиснути кнопку підтвердження замовлення, варто скористатися браслетом тиждень, щоб оцінити акумулятор і у випадку проблем, починати розмову з продавцем. Я замовляв три браслети, третій ще не дійшов, мій перший працює відмінно, а от другий був з бракованим акумулятором — спочатку тримався не більше тижня, через півтора місяці максимум три дні.

На рахунок водонепроникності, тут складно, я зі своїм ходжу в душ і він без проблем це переносить. Але заявлений клас захисту IP67 це і має на увазі. Але потрібно пам’ятати, що класи захищеності пишуться при кімнатній температурі, а завдяки гарячій воді, корпус може трохи розшириться (мова про частки міліметра), що може призвести до потрапляння парів вологи. Виходячи з цього, я вкрай не рекомендую ходити в сауну і лазню з браслетом на руці, але і прийом гарячої ванни може виявитися фатальним для браслета. Притому це може проявитися не відразу, при попаданні невеликої кількості вологи, плата просто почне окислюватися. Але на щастя, мій браслет поки витримує. (Коштує він не так вже і дорого, так що він у мене як тестова модель).

Підсумовуючи все вище сказане, скажу — браслет, вартістю 1200 руб., який вібрує при дзвінках (так само можна включити майже на будь-яке повідомлення додатків і смс) — дуже зручний гаджет. Правда всі питають «А що у тебе на руці?», але мені не складно відповісти:) Звичайно ж, як і з будь-яким електронним пристроєм, з ним треба поводитися акуратно, притому бували разі його втрати, але в цілому мені сподобалася ідея. Надалі очікується друга версія браслета, цікаво що в неї додадуть. Посилання для покупки на AliExpress.

На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

Спасибі за увагу!

Матеріал сайту Skesov.ru