Існує не один десяток фоторедакторів в інтернеті, але який з них реально дозволить створювати оригінальні, унікальні зображення без установки на пк додаткових програм.

Якщо вам потрібно обробити найближчим часом фотографію, одночасно застосовуючи до неї різного роду фільтри, «штучки», хочете створити колаж, додати на зображення написи, позбутися від фону та інше – зверніть увагу на 8 сервісів найкраще проявили себе у сфері обробки фотографій.

Pixlr

Є досить популярним і дуже затребуваним сервісом в Рунеті. Його функціонал нагадує оригінальну версію фотошопу року так 14, що спрощує процес роботи з ним тим, хто працював колись з фотошопом.

На головній панелі присутня спеціальна колонка з інструментами, а також додатковими режимами для оброблення, кілька вкладок під опції навігації, їх, перегляд історії змін та редагування кожного шару.
Обробляючи всі зображення на pixlr, ви отримуєте можливість використовувати відразу ж вбудовані в ньому фільтри та інші дизайнерські доповнення.

Переваги програми:
– доступно більше 25 мов інтерфейсу;
– підсумковий файл може бути збережений в 10 і більше форматах, серед яких є і найбільш затребувані: jpg, tiff, png;
– отримане фото можна завантажити на ваш пк. Користувач також отримує можливість миттєво поділитися отриманим зображенням на аккаунт у соціальній мережі Facebook.

PicMonkey

Також дуже привабливий редактор, в якому користувачеві стає доступне створення та редагування зображень за допомогою унікальних ефектів. Що дозволяє змінити пикманкей:
– тон і колір обличчя;
– прибрати дефекти шкіри;
– зменшити блиск шкіри;
– розмити всі фото або його окремі частини;
– ефект засмаглої шкіри;
– зробити макіяж;
– прибрати червоні очі;
– зробити зуби білими.

Для переходу у вільний режим редактора, необхідно натиснути кнопку «Start Free Trial». Така ж програма існує і спеціально під пк. Пк версія значно розширена за своїм функціоналом.

Для переходу у вікно «ефектів» знайдіть спеціальну «чарівну паличку» в меню зліва. Після натисніть на неї, і відкриється спеціальне пресет-меню. Далі просто вибираєте потрібний елемент, а після цього настроюється яскравість, насиченість і інші елементи під користувача. Налаштуйте встановлений фільтр і збережіть отримане зображення.

Сервіс може завантажити фотографії з хмарних сховищ.

Befunky

На цей онлайн-редакторі є різні режими, існує навіть телефонний і ПК-версія клієнта Бефанки, але щоб перейти безпосередньо до браузерної версії редактора, необхідно перейти на цей сайт, знайти пункт «Photo Editor» і почати роботу в ній.

Ліворуч буде значок «зірки». Він відкриває вікно з ефектами.

Вибираємо групу ефектів, їх там три. Існують навіть платні ефекти.

Після вибору вподобаного ефекту праворуч буде показана спеціальна панель редагування. Натисніть на потрібну настройку і застосувати її галочкою.

З допомогою цього редактора нескладно створити колаж. Кожен окремий колаж може застосовувати певні дизайнерські «фішки». Підсумкові фотографії можуть бути збережені на вашому комп’ютері, а також налаштовані на авто-експорт в твіттер, або фейсбук.

Sumo Paint

Сервіс професійної обробки ваших фотографій і інших зображень.

Онлайн версія клієнта дуже схожа з Photoshop. На основній сторінці сайті користувач може завантажити програму безкоштовно.

Якщо Вам не цікаво завантажувати і працювати в додатку на ПК, то скористайтеся веб-послугами. А для цього просто перейдіть в спеціальне вікно для роботи з зображеннями онлайн натиснувши на кнопку «Try Online».

Для того, щоб ефекти були застосовані до фотографій, натисніть «Filtres», а далі вже вибирайте той, який найбільше підходить для вашої ситуації.

Браузерна версія редактора «урізана» і функціонал у неї досить мізерний.

Fotor

На сайті онлайн-редактора Фотор – користувачам надано декілька режимів роботи зі своїми фотографіями:
1. Колаж;
2. Редагування;
3. Дизайн-фото.
Вибір таких функцій дозволить якомога швидше освоїтися в напрямку потрібно сервісу, при це відсіваючи частину непотрібних, під певну дію, функцій. Прямо на головній сторінці виберете один з необхідних режимів роботи. Щоб додати фотоефекти на ваше фото, виберете другий режим.

Вибір розміру зображення. Розміри зображення були поділені на спеціальні категорії по популярності в соціальних мережах.
Натисніть на іконку наданих ефектів. Це другий пункт зліва на панелі. А після спробуйте вибрати групу ефектів, і варіант.
Відрегулюйте надані параметри ефекту і завершіть обробку.

Після закінчення редагування можлива пряма відправка його в соціальну мережу, скачування на комп’ютер або смартфон, а також друк.

Ribbet

Найпростіший редактор фотографій онлайн. За допомогою його «прозорого» для користувача інтерфейсу, користувачеві не складно розібратися з тим, як функціонує сайт.
Для початку натисніть на «Start Creating» пункт, а посла завантажте своє фото і продовжуйте редагування.

У верхній частині вікна натисніть на «Edit» пункт.

В цьому ж вікні редактора до зображення можна застосувати різні шрифти, колажі, написи та інше. Користувачам доступна функцій зміни розмірів малюнка, а також завантаження його на пк за посиланням.
Редактор не передбачає «шари», тому кожну дію потрібно буде зберігати, щоб не втратити ефект на додатку під час редагування фото.

FotoFlexer

Спеціалізований під новачків у цій справі. Редактор не включив в себе дуже багато функцій для редагування фотографій на професійному рівні, але їх буде і без того не мало, з допомогою них можна створити вельми оригінальні фото з різними ефектами.
На сайті натисніть «Завантажити фото», а далі почніть роботу з завантаженої фотографією.

Щоб застосувати ефекти, знайдіть вкладку «Effects» вгорі і тапніте по вподобаному ефекту. Збережіть кінцеві зміни і завантажити його на свій пк.

LunaPic

Дуже цікавий редактор з масою функцій, в ньому користувачі отримають можливість, як додавати фото, так і редагувати їх. Застосовуйте фільтри, приєднайте анімації, додайте рамки та інше.

Інтерфейс редактора простий.
Щоб застосувати різні ефекти виберіть вкладку «Ефекти». Користувачеві доступно близько 15 варіантів оформлення фото.