Щоб залучити більше покупців кілька місяців тому компанія Samsung оголосила, що майбутній планшет Galaxy Tab S2 буде мати значно меншу товщину, ніж Apple iPad Air. Але поки що це залишається не більш ніж заяву представників компанії.

Новинка дійсно повинна збільшити кількість продажів, адже Apple завжди і у всьому прагне бути кращими (і у них це виходить). Нещодавно в твіттері з’явилася інформація про те, що Galaxy Tab S2 буде мати 9,7-дюймовий дисплей (237.17 x 169.58 мм.), а товщина планшета складе 5.5 мм

У продаж новинка надійде в двох версіях: з 8 і 9,7-дюймовим екраном, і швидше за все більш привабливим буде другий. Корпус Galaxy Tab S2 буде металево, операційна система Android версії 5.0 Lollipop, а процесор Exynos 7 (64 бітний). Звичайно ж, ця інформація залишається на рівні здогадок і припущень.


А поки нам залишається чекати і сподіватися, що новинка від Samsung не розчарує покупців, адже такі гучні заяви просто так не робляться. Так, і ще хотілося б побачити, ніж дадуть відповідь розробники з компанії Apple.