Генератор ників для Інстаграмма

Створення ніка в Instagram – важливий і творчий процес, адже відштовхуючись від вашого ніка людина може прийняти рішення про підписку на ваш аккаунт. Нік є базовим елементом просування вашого профілю або бренду, підкреслює вашу індивідуальність, служить візитною карткою, сприяє розвитку і популяризації каналу. Створення яскравого і незабутнього ніка – заняття не з легких, і безліч новачків Instagram можуть застрягти на цій стадії процесу. Для допомоги таким людям створені сервіси – генератори ників, що дозволяють за кілька кліків створити барвистий і презентабельний нік онлайн. Нижче ми розберемо, що таке генератор ників для Инстаграма, які є сервіси даного плану, і як ними користуватися.

Генератор ників для Інстаграмма

Зміст статті:

 • Особливості функціоналу генераторів ників для Instagram
 • Spinxo.com – генератор логінів для Инстаграма онлайн
 • Nick-name.ru – російськомовний генератор імен
 • Ru.nickfinder.com – дозволить швидко створити нік для Instagram
 • Vnickname.ru – простий генератор нікнейму для Instagram
 • lingojam.com – придумає класний нік за вас
 • Jimpix.co.uk — швидка генерація ників з двох елементів
 • Висновок

Особливості функціоналу генераторів ників для Instagram

У мережі представлено безліч різноманітних сервісів для створення ників для Instagram, що дозволяють згенерувати нік для Инстаграма за кілька секунд. Більшість з них розташовані в англомовному сегменті мережі, але існують і російськомовні альтернативи, які будуть корисні вітчизняному користувачу.

Деякі з таких сервісів дозволяють не тільки створити нікнейм для Instagram, але і перевірити, чи не зайнятий даний нікнейм іншою людиною в Instagram і в інших соціальних мережах.

Робота з даними сервісами будується за стандартними лекалами. Ви запускаєте такий сайт, вибирайте пару початкових (іноді і кінцевих літер) вашого майбутнього ніка. Далі вказуєте ймовірну область, з якої нік може бути пов’язаний (те, що для вас цінне – ваші хобі, улюблені речі, інтереси та ін), після чого натискаєте на кнопку генерації ніка. Сервіс надасть десятки ймовірних нікнеймів, з яких ви можете вибрати прийнятну для вас. При кліці на такому ніке часто запускається процедура перевірки його доступності для різних соціальних мереж.

Давайте розглянемо ряд російськомовних та англомовних ресурсів, що дозволяють зробити нік для Инстаграма онлайн.

Рекомендую вивчити матеріал: Що можна написати про себе в Инстаграме (приклади).

Spinxo.com – генератор логінів для Инстаграма онлайн

Spinxo.com – популярний міжнародний англомовний ресурс, призначений для створення нікнеймів (імен) користувача для безлічі інтернет-ресурсів (Instagram, Ютуб, Tumblr, Твіттер та інших). Ресурс не тільки підбере нікнейм згідно вашим інтересам і цінностям, але й перевірить його доступність зазначених соціальних мережах.

 • Для роботи з сервісом перейдіть на spinxo.com.
 • В запропонованій формі в полі «Name or Nickname» введіть ваше ім’я або бажаний нік.
 • У полі «What are you like?» введіть на кого ви схожі.
 • У полі «Hobbies?» перелічіть ваші хобі.
 • У полі «Things you Like» впишіть речі, які вам подобаються (через кому).
 • У полі «Important Words?» введіть важливі для вас слова, а в полі «Numbers?» — числа, які мають для вас значення.
 • Заповнювати всі поля не обов’язково. Після заповнення полів натисніть на кнопку «Spin», та перегляньте згенеровані сервісом 30 варіантів нікнеймів. Якщо який-то вам сподобався, тоді клікніть на даний нікнейм, і сервіс перевірить його доступність в соціальних мережах. Якщо поруч з «Instagram» буде стояти статус «Available», то ви можете сміливо використовувати даний нік у вашому профілі Instagram.

  Генератор ників для ІнстаграммаФорма генерації Nickname на Spinxo.com

  Nick-name.ru – російськомовний генератор імен

  Російськомовний сервіс nick-name.ru дозволяє не тільки створювати різні варіанти ників латиницею, але і «зареєструвати» свій нік, отримавши на нього жартівливий сертифікат. Нас же цікавить присутній на даному ресурсі генератор нікнеймів, які ми можемо використовувати для створення ніка в Instagram онлайн.

 • Запустіть nick-name.ru.
 • Виберіть першу букву вашого майбутнього ніка, кількість букв у ніці (до 15).
 • Тип генератора, після чого натисніть на «Генерувати».
 • Якщо нік вам сподобався, то можна відразу натиснути на кнопку «Зареєструвати на себе», інакше знову клікайте на «Генерувати» для пошуку вподобаного варіанту ніка.
 • Генератор ників для ІнстаграммаГенерація ників на nick-name.ru

  Ru.nickfinder.com – дозволить швидко створити нік для Instagram

  Ru.nickfinder.com – російськомовна гілка популярного міжнародного ресурсу для створення нікнеймів. У процесі створення сайт використовує різні варіанти символів, що додає створюваних з його допомогою ніків екстравагантності і неповторності.

 • Увійдіть на ru.nickfinder.com у формі генерації імені введіть перші літери майбутнього ніка (при бажанні).
 • При необхідності поставте галочку поруч з опцією «Додати символи», після чого натисніть на кнопку «Згенерувати ще».
 • Зліва відобразяться створені ніки, клікнувши на один з яких ви автоматично скопіюєте його в область обміну для вставки на потрібний вам сайт.
 • Генератор ників для ІнстаграммаРесурс ru.nickfinder.com дозволяє додавати до ніку різні символи

  Vnickname.ru – простий генератор нікнейму для Instagram

  Ще один спеціалізований російськомовний ресурс для створення ників. Дозволяє не тільки створити нік, але і володіє великою базою готових ників, що починаються на латинські літери.

  Увійдіть на vnickname.ru, після чого натисніть на «ЗГЕНЕРУВАТИ НІК» для генерації ніка. Якщо запропонований сайтом варіант вам не сподобається, то в спеціальних полях можна задати початкові і кінцеві літери майбутнього ніка.

  Генератор ників для ІнстаграммаОтримання ників на vnickname.ru

  lingojam.com – придумає класний нік за вас

  Ще більш простий англомовний ресурс, що дозволяє підібрати нік для Инстаграма онлайн. Достатньо перейти на lingojam.com зліва ввести ваше ім’я (або вподобане слово), як одразу ж праворуч відображено безліч можливих нікнеймів. Дуже просто та зручно.

  Генератор ників для ІнстаграммаСпрощений механізм створення ників на lingojam.com

  Jimpix.co.uk — швидка генерація ників з двох елементів

  Особливістю англомовного генератора логінов jimpix.co.uk є створення майбутнього нікнейму з двох запропонованих слів сервісів слів, пов’язаних з обраної користувачем сферами життєдіяльності. Користувач вибирає запропоновану сферу з безлічі варіантів, вибирає початкову літеру майбутнього Nickname, після чого сервіс пропонує згенерований результат. Клікнувши по вподобаному ніку, можна перевірити його доступність для 17 соціальних мереж.

  Генератор ників для ІнстаграммаФорма для створення Nickname на jimpix.co.uk

  Висновок

  Генератор ників для Інстаграмма – це зручний мережевий інструмент, що дозволяє швидко підібрати нік для Instagram на основі користувальницьких цінностей і переваг. Використовуйте перераховані інструменти для створення яскравого і барвистого ніка, після чого перевірте останній на унікальність – адже цілком можливо, що хтось встиг оцінити даний нік до вас.