Globalupdate можна видалити рекламу

Globalupdate – це ще одна програмка, яка сприяє появі непотрібної реклами та заважає роботі з комп’ютером, а також інтернет-серфінгу. Програма може встановлювати на ПК такі рекламні програми, Anyprotect, CinemaZ і так далі. Потрапити на пристрій даний вірус може при скачуванні та встановлення софта з різних неперевірених джерел. У користувачів, які зіткнулися з цією проблемою, часто виникає питання: «Globalupdate можна видалити?». Так, можна. Як це зробити буде докладно написано в цій статті.

Globalupdate можна видалити рекламу

Просто і надійно позбавитися від браузерною реклами допоможе спеціалізована утиліта AdwCleaner. Вона розроблена спеціально для цієї мети. Завантажити її можна з офіційного ресурсу.

  • Установки утиліта не вимагає, тому після скачування досить просто запустити її в роботу.
  • У вікні програмки необхідно натиснути кнопочку «Сканувати», якщо використовується нерусифицированный варіант, то кнопка буде називатися «Scan».
  • Утиліта ретельно просканує ПК і у вікні програми можна буде побачити список усіх шкідливих файлів, які є на пристрої. В системному реєстрі сканування теж буде вироблено – це функція, що позбавить користувача від ручного очищення, яка вкрай небажане, оскільки може призвести до необережному видалення важливих системних файлів.

Globalupdate можна видалити рекламу

  • Після завершення перевірки необхідно переглянути список файлів, якщо програмка «зачепила» якісь важливі налаштування браузерів, які були встановлені безпосередньо самим користувачем, то потрібно просто зняти галочки з цих пунктів.
  • Більшість людей не зовсім розуміють ті записи, що відображається у списку, тому краще не знімати ніяких галочок, а потім ще раз встановити розширення, які були видалені.
  • Після цього потрібно натиснути кнопку «Очистити», в нерусифицированной версії кнопка називається «Сlean».

Globalupdate можна видалити рекламу

  • Почнеться автоматичне очищення ПК від шкідливого програмного забезпечення.
  • Потім, буде проведено перезавантаження системи також в автоматичному режимі.
  • Після перезапуску у вікні утиліти можна буде побачити список всіх файлів, які були знищені.Поділися з друзями:

Можливо, при роботі утиліти з’явиться попередження про те, що програма намагається змінити налаштування інтернет-браузерів. Необхідно дозволити цю дію. Після завершення роботи утиліти можна перейти до налаштувань браузерів, змінити стартову сторінку, а також виправити ярлики, вказавши вірний шлях до них в «Властивостях».