Пошта Google (Gmail) — краща електронна служба дозволяє безкоштовно створювати поштові скриньки і вести власну письмову кореспонденцію, для встановлення онлайн зв’язків через веб-інтерфейс. Електропошта Гугл входить до складу зареєстрованого комплексу сервісів і додатків компанії Google Inc. поряд з онлайн фоторедактором Picasa, Google Wallet та ін. Основними конкурентами Gmail на російському інтернет-ринку є пошти Hotmail, Ukr.net і Mail.ru.

Реєстрація і вхід на Гугл пошту

Вхід на пошту Google — Gmail, можливий тільки після проходження обов’язкового безкоштовного процедури реєстрації.

Для того щоб отримати поштову скриньку Google вам потрібно зайти на офіційний сайт Gmail.com і перейти по посиланню “Створити акаунт”.

Після чого ви потрапите на сторінку з веб-форми для реєстрації, яку потрібно уважно заповнити. У зв’язку з широкою популярністю поштового сервісу Гугл, при реєстрації нового ящика на ньому буває складно отримати потрібний E-mail адресу, якщо ви використовуйте відомі слова спробуйте вставити між ними точку. Також важливими для гарантії вашого доступу і входу в електронну скриньку є заповнені альтернативні поля: додатковий вже існуючий E-mail адресу і телефон, вони можуть допомогти вам відновити доступ до вашого облікового запису Gmail.

Для перегляду відео про те, як усунути спам повідомлення на пошту, поділіться статтею у Фейсбуці.

Зареєструвавшись, ви побачите що, веб-інтерфейс досить простий і дуже зручний, компанія Гугл постійно працює над її покращенням та удосконаленням для швидкого і зручного використання свого безкоштовного Інтернет продукту. Постійно ведуться роботи щодо покращення дизайну та юзабіліті поштового сервісу.

У програмі красиво реалізовані випадаючі списки з допомогою JavaScript і помітно зменшилася кількість оновлень сторінки завдяки Ajax. На пошті також грамотно реалізована альтернатива додатками c відеочатом — Skype і ICQ, це власний відеочат в самій Gmail. Було проведено безліч презентацій розробниками Гугла про переваги їх вбудованого відділення відеочату.

Що надає сервіс зв’язку Gmail для своїх користувачів:

Адреса в доменному імені gmail.com (приклад: business-admin@gmail.com) і псевдонім з доменом googlemail.com (приклад входу: business-admin@googlemail.com).

Після проходження процедури реєстрації і входу сервіс надає користувачеві 25 гб просторової пам’яті у сховищі Google Drive, для повноцінної роботи і онлайн зв’язки на вищому якості.

Gmail робота гарантована на всіх комп’ютерах і мобільних пристроях, а при раптово відключеному Інтернет з’єднанні надається підтримка роботи в автономному режимі, як в діловій мережі Linkedin.

Причини використання пошти Гугла

1. Мало Спаму! Якщо вас дуже дратує і заважає працювати спам то вибір пошти Gmail хороше рішення. У зв’язку програму вбудований кращий антивірус, який заблокує 95% спаму входить на ваш ящик (пошта Гугл вхід).

2. Пошук Gmail працює так само добре, як і пошук Google. Потрібно ввести в рядок всього лише одне або декілька слів з вхідних або вихідних листів.

3. Огляд бесіди. Всі повідомлення автоматично групуються з отриманими відповідями, і це означає, що ви завжди зможете переглянути свої повідомлення на поштовому сервісі в контексті обговорюваного напрямку.

4. Вбудований чат. Легка і швидко доступна листування з зареєстрованими користувачами електронного онлайн сервісу в чаті, а також живе спілкування завдяки голосовому і відео чату (див. Vimeo російською).

5. Фільтри, ярлики та папки дозволяють зберігати ваші листи в декількох ярликах (групах). Фільтри Mail в автоматичному режимі керують потоком вхідних листів і повідомлень. Завдяки цим фільтрам можна встановлювати позначки і ярлики повідомленнями, видаляти, архівувати, здійснювати налаштування переадресації і здійснювати спамзащиту.