Якщо вам відомо про вбудованої версії голосового пошуку в браузері Google Chrome для мобільних пристроїв і ви хочете мати таку ж опцію на своєму ПК, то знайте, що на сьогоднішній день компанія Google перестала офіційно підтримувати цю функцію в ПК-версії свого браузера. Але незважаючи на все це, ви все ж можете встановити голосовий пошук в Chrome за допомогою спеціального плагіна, про який ми зараз і поговоримо.

Установка і настройка розширення Google Voice Search Hotword

Для початку вам потрібно завантажити останню версію браузера Хром. Зробити це ви можете за посиланням, яку бачите нижче:

Скачати безкоштовно останню версію Google Chrome

Також у вас повинен бути в наявності робочий мікрофон, підключений до комп’ютера.

Після установки браузера Chrome, скачайте плагін Google Voice Search Hotword. Даний плагін працює аналогічно до «Окей Гугл»: натискаєте на кнопку у вигляді мікрофона і говорите фразу для пошуку.

Завантажити та встановити це розширення ви можете за цим посиланням. На сторінці для скачування натисніть на кнопку Встановити, після чого розширення автоматично буде встановлено та активовано.

Після проведення вищезазначених операцій, перейдіть до пошукача Google і ви побачите значок у формі мікрофона, з допомогою якого можна здійснювати голосовий пошук в системі.