Прогрес у комп’ютерних технологіях завжди радує, здавалося б, що ще можна придумати, але ні, знову щось нове і невідоме нам раніше, з’являється в цій галузі. Деколи таке різноманіття всього в інтернеті призводить до замішання. Дуже часто виникають питання, який браузер вибрати, чим одне відрізняється від іншого, який швидше і зручніше, з яким працювати простіше?

Сьогодні саме на ці питання ми і будемо відповідати. Варто зауважити, що однозначну відповідь отримати на них не можна, бо тут теж – на любителя, а по-друге, він залежить від того, для яких цілей ви браузер будете застосовувати, на які сайти заходити і т. д.

Популярні браузери:

  • Opera
  • Google Chrome
  • Яндекс браузер
  • Mozilla Firefox

Ми сьогодні розглянемо докладніше Google Chrome і Яндекс Браузер, щоб вам було простіше визначитися з вибором. Почнемо свій розгляд з Google Chrome.

Google Chrome

Найголовнішою перевагою цього браузера є його швидкість. Якщо цей критерій користування браузером для вас є основним чи головним, тоді і питань не може виникати, ваш вибір повинен укладати у собі Google Chrome. Деякі розширення розглянутого браузера переведені на російську мову. Для того щоб вести роботу з такими розширеннями не потрібно робити перезапуск браузера.

У Google Chrome є така чудова функція як синхронізація, завдяки якій ви зможете заходити на необхідні збережені вами сайти і посилання з будь-якого іншого комп’ютерного пристрою: планшета, телефону і т. д. Крім переваг, як в будь-якому іншому браузері Google Chrome має і деякі мінуси.

На оперативну пам’ять з-за такого браузера відбувається колосальне навантаження, що не дуже добре, як ви розумієте, адже це може відбуватися гальмування всієї роботи, що здійснюється на вашому ПК. Ще одним недоліком є переклад лише поодиноких розширень на російську мову, що створює незручність роботи з Google Chrome.

Яндекс Браузер

Наступний на черзі – Яндекс Браузер. Про це браузері багато негативних відгуків, що саме не подобається користувачам, зараз дізнаємося. Часті скарги на інтерфейс, багато хто стверджують, що працювати з ним дуже незручно. Контуром отруйно жовтого кольору виділена адресна рядок, що дратує око, а щоб виключити це, доводиться довго ритися в функціях. Декого не влаштовує логотип, але цей критерій, по-моєму, не впливає на якість браузера і його функції, так що тут – на любителя, мені так значок значок.

Є і плюси в Яндекс Браузері. Усі потрібні вам значки для швидкої роботи в цьому браузері, знаходяться на робочій панелі, так що один клік – і ви вже на потрібному вам сайті. Інтеграція технологій Adobe Flash також є плюсом. Доповнення в Яндекс Браузері є корисними і подобаються користувачам.

Розглянувши характеристики двох браузерів, вже можна зробити висновок. Незважаючи на те, що переваги є і в одного і в іншого браузера, все-таки, Google Chrome є більш вдосконаленою моделлю браузера, в якій просто і дуже швидко проводити будь-які комп’ютерні операції.