Поки всі великі технологічні компанії почали розробку сматр-годин для широкого кола користувачів, корпорація Google зробила ставку на медицину.

За даними деяких іноземних ЗМІ розробники з компанії Google займаються створенням смарт-годин, які будуть стежити за основними показниками життєдіяльності їх власника. Власники цих годин зможуть дізнатися температуру тіла, пульс, тиск і багато інші показники. Також в смарт-годинник буде вбудований рівень вимірювання навколишнього шуму й ультрафіолетового випромінювання, що дозволить повноцінно оцінити вплив навколишнього середовища на власника годин.

Назва цього диво пристрою поки що залишається в таємниці, але відомо, що розробкою годин займаються фахівці «Лабораторії Google X». За твердженнями багатьох іноземних лікарів, смарт-годинник повинні полегшити отримання інформації про хворого, а також прискорити процес обчислення діагнозу і призначення лікування.


Масове виробництво медичних смарт-годин заплановано на літо 2016 року, а поки що пристрій проходить тестування і доопрацювання.