Гра 2048 на комп’ютер

Гра 2048 — це головоломка, неймовірно захоплююча гра про плитках і числах. Розроблена спочатку для смартфонів, а через деякий час вийшла версія гри 2048 на комп’ютер. Вона створена італійським автором з використанням мови програмування JavaScript. В ній дається прямокутне поле, що містить 16 клітин, за яким слід пересувати плитки з цифрами. Кінцева мета — шляхом їх з’єднання досягти значення 2048.

Гра 2048 на компютер

У центрі подій ігрове поле 4х4. Кожен раунд на цьому полі з’являються дві нові плитки з числом 2. З допомогою стрілок гравець може скидати заповнені плитки в різні сторони. Якщо зіштовхнути плитки з однаковими числами, вони об’єднаються в одну, а число з’явилася на плитці буде дорівнювати сумі двох об’єднаних. Для того щоб перемогти потрібно отримати плитку з числом 2048. Але на цьому гра не закінчується. Пересувати плитки можна нескінченно.

Згідно з правилами, однакові номери, які опинилися по сусідству, зливаються разом (при такому складання виникає ще одна додаткова плитка). Отже, об’єднавши кілька плиток з номіналом по 1024, гравець домагається бажаного результату.

Управління в 2048 на комп’ютері проводиться стрілочками, вони дозволяють здійснювати переміщення в чотирьох напрямках, причому відразу гнатися за з’єднанням великих чисел не варто. Починати краще з малих значень, поступово переходячи до більш великим. Раціональний прийом для даної гри — направляти великі плитки в кути, де вони будуть перебувати в очікуванні вдалої комбінації.

В цей час в центрі дошки можна звільнити місце для маневрів, причому непогано б навчитися планувати ходи, продумуючи їх наперед. Вміло очищаючи ігрове поле для подальших дій, можна одержати перевагу в залученні нових плиток в потрібне місце.

Як перемогти в 2048 на комп’ютері

На перший погляд проходження 2048 здається елементарною грою. Насправді ж виграти в неї досить складно, а особливо без використання певної тактики і стратегії.

Грати 2048 онлайн:

Стратегія «лівого (правого) боку»

Одна з стратегій полягає в тому, щоб постійно підтримувати таке розташування чисел: в 1-му стовпці, починаючи з лівого (правого) краю — самі великі числа, у 2-му — менше, а в 3-м — найменші.

Таким чином, протягом всієї гри ми повинні використовувати тільки стрілки вгору, вниз і вліво, щоб не відхилятися від обраного алгоритму. Перекидання плиток вправо може порушити тактику і призвести до поразки. Тому слід уникати таких ситуацій, в яких рух вправо є єдиним можливим.

Стратегія «лівого нижнього кута»

Ця стратегія ще простіше. Тут потрібно рухати плитки таким чином, щоб в лівому нижньому кутку завжди виходило найбільше число на полі. Рухати плитки вгору настійно не рекомендується, так як це призведе до появи маленьких чисел, які ви не зможете об’єднати в більші.

Стратегія «зростання та спадання»

Ця стратегія в 2048 трохи складніше, ніж дві попередні. Для того щоб перемогти в 2048 на комп’ютері, потрібно вибудовувати значення плиток в рядах і стовпцях від більшого до меншого чи навпаки.

Використовуючи кожну з тактик, слід пам’ятати, що весь її сенс у тому, щоб дотримуватися призначеного алгоритму дій протягом всієї гри.

І, звичайно ж, не варто забувати, що 2048 — це гра на ПК. І, як гра, вона повинна розслабляти і розважати, а не примушувати до важкої розумової праці.