Гра Чашка Петрі (agar.io)

Нова захоплююча гра «Чашка Петрі» дуже схожа на популярну і вже встигла підкорити велику кількість геймерів, іграшку Agar.io. Основи ігор Petri Dish і Агарио однакові — проста сюжетна лінія, елементарна, але яскрава графіка. Гра починається з самої малесенькій бактерії, проте, дуже амбітною і енергійною. Вона здатна швидко вирости і підкорити весь світ. Вам доведеться допомагати їй у цьому поїдати своїх ворогів. Але не все так мило, гладко і легко: не дивлячись на уявну простоту гри Чашка Петрі, вас обов’язково будуть підстерігати небезпеки.

Гра Чашка Петрі (agar.io)

Ігри Чашка Петрі і Агарио це подоба класичної, популярної гри змійки. Поедайте дрібних зустрінутих на шляху суперників і ростіть нестримно. Чим більше суперників у ході гри PetriDish.pw ви з’їсте, тим більше буде територія панування на карті гри. Однак якщо на вашому шляху встане раптом противник більшого розміру — не можна передбачити, чим закінчиться це протистояння для вас. Цілком можливо, що ви зазнаєте поразки. Однак і тут є вихід — дещо несподіваний і неординарний. Рассыпайтесь. Так-так, спробуйте розділитися на дві та більше частин, тому що чим бактерія менше, тим вона буде швидше. І ви зможете втекти.

Цей же рада діє, якщо вас загнали в кут. Рассыпайтесь — і тоді ваша половинка зможе вижити і вирости знову. У російському аналогу Чашка Петрі ширше стандартний набір скінів і ників, оболонок, паролів, чітів і кланів, ніж у грі Agario.

Як керувати бактерією в Petri Dish?

Рух кулі в Чашці Петрі направляється мишкою. Куди клік — туди і повзе ваш підопічний, все за аналогією Agario. Щоб нагодувати бактерію скористайтеся функцією кнопки W — вона стріляє частинки бактерії в усі сторони, бактерія збільшується в розмірах і можна вирушати на годівлю. За допомогою клавіші W можна передати частку маси однією з відокремлених ваших бактерій. Стріляти вірусами можна тільки, якщо ви будете годувати їх. Якщо ж 5 разів натиснути на клавішу W, вірус буде стріляти в потрібному напрямку розташування курсором вашої мишки Пробіл розділить бактерію на дві частини, після чого можна попрямувати до суперника і вистрілити в нього. Стріляти за допомогою пробілу можна до двох бактерій за один раз.

Гра Чашка Петрі (agar.io)

В іграх Petri Dish і Агарио важливо брати до уваги, що чим більше стає маса бактерій, тим більше знижується її швидкість. Тому чекайте, що найшвидший і небезпечний супротивник може зустрітися саме тоді, коли ви будете ситий і великий. В цьому випадку навряд чи вийде уползті від нього так просто. Є в грі і одне але… З’їсти ви можете не всіх менших побратимів, а тільки тих, які в 2 з половиною рази менше ваших розмірів.

У чому-то можна, звичайно, сказати, що Чашка Петрі скопійована з Агарио. У грі, чим далі ви будете грати зі своєю бактерією, тим більше вам буде зустрічатися злих голодних бактеріальних монстрів вже вміють маневрувати кулькою. Доведеться тікати і шукати собі прожиток.

Необхідно дотримуватися холоднокровність — адже розділившись, ви не зможете з’єднатися знову, а зменшившись у розмірах, знову станете більш уразливими. І взагалі тримайтеся подалі від краю ігрового поля — саме звідти вилітають зазвичай величезні монстри, які не проти поласувати апетитною бактерією. Їсти інших можна не тільки з допомогою поділу, але і заганяючи їх у глухий кут.

Відгодовувати симпатичну бактерію в браузерній грі Чашка Петрі — яке заняття може бути краще для вільного часу.