Гра Injustice на комп’ютер

Injustice: Gods Among Us — гра для Андроїд і комп’ютера в стилі файтинг, являє собою битву між двома суперниками на арені, яка менше ніж за рік встигла стати культовою в усьому світі. Сюжетною основою Injustice на комп’ютер стала вигадана всесвіт DC Comics — найпопулярніша серія коміксів, в якій «народилися» Бетмен з Джокером, Супермен і багато інші культові персонажі. Більшість з них, а так само 6 абсолютно нових героїв і є «ігровими об’єктами» в Injustice.

Гра Injustice на компютер

Поєдинки в Injustice на ПК проходять в 2D просторі, але вона з-за цього не виглядає застарілою, в 2D просторі навіть щось є. Все інше, починаючи персонажами і закінчуючи ігровим фоном, виконана в 3D. У грі Injustice для Андроїд передбачено все те, що є основою ігор в стилі файтинг: комбо-удари, суперздатності та ін. Проте є в Injustice і свої «фішки»: присутня можливість руйнувати певні об’єкти знаходиться на арені, також виконуючи сильний комбо-удар можна проломити стіну і раптово опинитися в іншому місці. У режимі «Цар гори» можна по черзі битися зі своїми друзями. Максимальна кількість гравців в одному такому турнірі — 8 осіб.

Сюжет Injustice: Gods Among Us — це свого роду об’єднання всіх відомих коміксів DC Comics. Все починається з того, що Джокер руками Супермена вбиває вагітну Лоїс Лейн, а потім влаштовує «теракт» в Метрополісі. Звичайно ж, Супермен здійснює настільки неприємні вчинки, Джокеру його для цього довелося обдурити. Бетмен, піймавши свого недруга, влаштовує йому допит в поліцейській ділянці Готем-сіті. В цей час з’являється Супермен і в пориві злості вбиває Джокера, після чого оголошує себе Канцлером Землі. Починається низка хитросплетінь і інтриг.

Гра Injustice на компютер

Основа ігрового процесу Injustice — бій зі своїми двійниками, і з безліччю інших супротивників, які заважають налагодити «справедливість у всьому світі». Гравець вибирає одного з супергероїв, і виконує чітко поставлену мету. Потрібно зауважити, що союзниками гравця можуть бути не тільки позитивні персонажі: негативні для взаємовигідних відносин ні-ні, та й налагодять з чужим героєм тимчасовий союз. У перерві між поєдинками гравцеві PC пропонуються до перегляду сюжетні відеоролики цілком високої якості.

Скачати Injustice з допомогою емулятора Андроїд

Звичайно ж, Injustice має версію для персональних комп’ютерів, яка вийшла трохи пізніше варіантів гри для ігрових приставок. Версія ПК вимагає підключення до Інтернету, тому набагато доцільніше скористатися версією ігри для платформи Android. Для цього необхідно скачати і встановити емулятор BlueStacks (Якщо виникли помилки при установці перейдіть на Чому не встановлюється BlueStacks на комп’ютер).

BlueStacks — дуже зручна програма з зрозумілим інтерфейсом. Через неї, крім відкриття «смартфон» додатків і ігор типу Injustice на комп’ютер, можна синхронізувати своє Андроїд пристрій з комп’ютером. Для запуску певної гри на своєму комп’ютері, ноутбуці або планшеті потрібно встановити його в сам емулятор.