Гра Мегалодон (Hungry Shark Evolution) на комп’ютер

Hungry Shark Evolution (рос. гра мегалодон) -досить якісна іграшка про акулу, від Future Games of London, які взагалі випускають на ринок тільки якісний продукт. Суть гри Hungry Shark Evolution на комп’ютер на перший погляд просто і невибаглива — їж всіх, хто зустрічається на шляху, відкинувши всяку гуманність і почуття жалості. В основу покладено вічний акулячий голод і необґрунтована жорстокість. Як не дивно, але людям саме це і подобається. Як хочеться перетворитися з маленькою вразливою тигровій акули в цього мегалодона, якого побоюються не тільки самотні аквалангісти, але і торговельні судна. І, звичайно ж, такого хижака стає тісно на маленьких екранах мобільних пристроїв. Хочеться перекочувати на широкоформатні монітори ігрових персональних комп’ютерів. От тільки невдача, розробники ніяк не захотіли піти на зустріч комп’ютерним геймерам, обмеживши працездатність своєї іграшки операційними системами iOS і Android.

Гра Мегалодон (Hungry Shark Evolution) на компютер

Але для того й існують проблеми, щоб їх вирішувати. І якщо не можна поставити гри Hungry Shark Evolution, Jetpack Joyride і Real Racing 3 на Windows, то чому б не поставити андроїд на ПК. Виявляється це дуже навіть реально, і якщо й не в чистому вигляді то, принаймні, емулятор android середовища вже давно існує. А точніше їх два, це солідний Android x86, який позиціонується як повноцінна операційна система і BlueStacks App Player. Для звичайного середньостатистичного користувача другий варіант явно буде простіше для гри в Меголодон.

Установка емулятора та ігри на ПК

Для початку завантажити інсталятор і встановимо BlueStacks на ПК. Як результат на робочому столі з’являться три нові іконки. BlueStacks — для скачування оновлень для самої програми, Apps, для завантаження оновлень до використовуваному ЗА і Start BlueStacks, для запуску самого андроїд плеєра.

Саме цей ярлик нам і потрібен. Клікнувши по ньому, отримуємо ще один робочий стіл. Далі знаходимо файл Hungry Shark Evolution.апк і активуємо його подвійним клацанням мишки. Оскільки Hungry Shark Evolution має два варіанти управління за допомогою акселерометра і за допомогою сенсора то ми вибираємо саме другий спосіб (якщо не хочемо залишитися без управління взагалі) Далі все як завжди, тільки трохи складніше. Роль пальців на сенсорному екрані у нас виконує мишка, трохи практики і можна нашої рибкою буквально літати по морському простору, пожираючи все, що погано пливе або смачно виглядає. А ось до таких функцій як прискорення доведеться звикати (воно винесено на кнопку 3).

Гра Мегалодон (Hungry Shark Evolution) на компютер

До речі, для того що б зіграти в Hungry Shark Evolution з персонального комп’ютера знадобиться не найгірше залізо. BlueStacks App Player при всій своїй невзрачности і невитіюватість їсть пристойно ресурсів, і вимагає від власника пристойний «камінь» і добротну відеокарту (хоча б на 512 Мб). Можливо, додаток вийде запустити і зі старенького ноутбука, але задоволення від гри буде явно не дуже який.

Ну а в іншому, якщо ви прийшли втомлені і злі з роботи і у вас виникло непереборне бажання просто когось з’їсти, притому з’їсти зі всіма подробицями на великому екрані персонального комп’ютера, не соромтеся, ставте BlueStacks App Player на вашому ПК і грайте в улюблені андроїд іграшки вже за допомогою мишки і клавіатури.