Гра Real Racing 3 на комп’ютер

Нарешті сталося! Electronic Arts знову порадував віртуальних рейсеров, випустивши продовження знаменитої серії гоночних ігор — Real Racing 3 на ПК і Android. На цей раз все серйозно: для того, щоб домогтися переваги на трасі Real Racing 3 потрібно не тільки прокачати свою тачку, але і регулярно її обслуговувати і ремонтувати. Допомогу в цьому і багато чому іншому гравцеві надасть професійна технічна команда, яку можна найняти за ігрову валюту.

Гра Real Racing 3 на компютер

Більше півтора тисяч гонок у кожної з тридцяти серій змагань зроблять процес проходження затяжним і захоплюючим, а парк з 82 автомобілів не дасть спокійно спати, поки останній з них не відкрито. На довершення до всього — традиційно неперевершена якість графіки, система спеціальних перегонів і, звичайно ж, режим мультиплеера.

Гра Real Racing 3 на компютер

Відсутність смартфона або планшета на Android зовсім не означає, що треба розлучитися з однією тільки думкою про цю гру. Для користувачів PC є відмінна можливість оцінити всю міць і красу Real Racing 3 на комп’ютері, використовуючи програму для завантаження і емуляції додатків BlueStacks.

Ця утиліта поширюється вільно і працює під управлінням ОС Windosw XP/Vista/7. Установка BlueStacks повністю автоматична і запускається через скачаний exe-файл. Ніяких додаткових утиліт встановлювати не потрібно. Програма емулятор Android — BlueStacks здатна запустити практично усі Android-додатки: Clean Master, Viber, WhatsApp, Aviary та ігри: My Singing Monsters, Pou незалежно від магазину ігор, яка їх поширює. BlueStacks володіє однією цікавою можливістю: якщо встановити додатковий додаток на телефон, можна синхронізувати ігровий центр, завантаживши ті ж ігри, які встановлені на телефоні, так і трафік СМС-повідомлень.

Гра Real Racing 3 на компютер

Після установки BlueStacks на комп’ютер можна відразу оцінити можливості програми, запустивши один з додатків, попередньо встановлених за замовчуванням. Завантаження нових додатків також не стане проблемою. В окремому випадку, для запуску Real Racing 3 на комп’ютері через BlueStacks, достатньо ввести назву гри в рядок пошуку всередині самої програми та завантажити програму з будь-якого онлайн-магазину. Для запуску Real Racing 3 на комп’ютері потрібно клікнути на її іконку в галереї встановлених додатків. Володарі пристроїв на Android можуть встановлювати ігри і програми тільки на планшет або смартфон, а включена синхронізація «Cloud Connect» дублює їх на персональний комп’ютер.

Для того щоб активувати таку корисну функцію і отримати можливість грати в установлений на смартфон Real Racing 3 на комп’ютері, потрібно позитивно відповісти на запит програми про наявність Android пристрою, вказавши номер телефону та адресу електронної пошти, куди будуть відправлені всі докладні інструкції по синхронізації. Буде потрібно установка на телефон додатки BlueStacks’ Cloud Connect і введення PIN, відправленого раніше на електронну пошту. Якщо лист було видалено цей код завжди доступний до перегляду в нижній правій частині панелі навігації меню налаштувань BlueStacks на ПК.