Гра Survivalcraft для комп’ютера

Зовсім не так давно з’явилися ігри, в жанрі, який відразу завоював серця багатьох геймерів — це пісочниця. До цього жанру, який інакше можна назвати блокове РПГ, ставиться дуже популярна гра Майнкрафт. До нього ж належить і інша блокова гра Survivalcraft.

Гра Survivalcraft для компютера

Survivalcraft це клон майнкрафта на платформі Андроїд. В Survivalcraft для комп’ютера гравця очікує блоковий світ, в якому можливо практично все. Тут потрібно добувати ресурси, будувати будівлі, полювати, вирощувати тварин як в Hay Day, створювати інструменти і зброю як у Plague Inc і, звичайно ж, воювати з ворогами. Ігровий процес відбувається як від третьої особи, так і від першого, це гравець вибирає сам. Так само в грі доступні різні режими і початкові світи, які належить освоїти геймеру. Кожен режим визначає рівень можливостей, уразливості і наявності або відсутності ворогів. Так творці гри на ПК фактично розділили гравців на тих, кому більше подобається воювати і тих, хто більше любить будувати і добувати ресурси. Так само є змішані режими, в яких необхідність творення поєднана з необхідністю відображати часті атаки різної нечисті ігрового світу. Щоб домогтися успіху в Survivalcraft, треба обов’язково побудувати собі будинок. Адже це місце для захисту від ворогів вночі, а так само місце для сну. Герой обов’язково повинен відпочивати і харчуватися в деяких режимах гри, інакше гравця чекає неминучий програш.

Грати Завдання на комп’ютері

Відкривши для себе Завдання на мобільному пристрої або планшеті, багато геймери хочуть пограти в неї і на комп’ютері або ноутбуці. Це зовсім нескладно, якщо встановити спеціальний додаток для запуску ігор для андроїд на комп’ютер, так званий емулятор. Додаток називається Bluestacks. Ця програма є безкоштовною, і скачати її можна безпосередньо з офіційного сайту розробників самої останньої версії.

Гра Survivalcraft для компютера

Функціонал програми дозволяє використовувати з її допомогою будь-додатки для платформи андроїд на пристроях з операційною системою Windows. При цьому управління може здійснюватися за допомогою клавіатури, миші або тачпада. Щоб скористатися програмою, потрібно виконати кілька нескладних дій:

  • Завантажити інсталяційний файл Bluestacks на будь-якому, але краще офіційному сайті.
  • Встановити програму на комп’ютер, виконуючи вказівки майстра установки. Програма працює абсолютно самостійно і не вимагає установки ніяких додаткових програм, патчів або окремих програм.
  • Для закінчення процесу установки необхідно авторизувати свій аккаунт в Гуглі для роботи програми. Якщо його немає, його необхідно створити.
  • Запустити програму, використовуючи ярлик Start BlueStack на робочому столі.
  • У вікні програми знайти пункт меню позначений лупою. Натиснувши на нього можна знайти файл необхідної гри. Наприклад, Завдання. При натисканні на файл відбудеться його установка в емулятор, і назва гри з’явиться в пункті меню мої додатки.
  • Натиснувши на шестірню в меню, налаштувати роботу програми під оптимальне управління і відображення програми або гри.
  • Гра Survivalcraft зі списку моїх додатків грати в неї так само як на планшеті або телефоні.

Ось так, за допомогою емулятора bluestacks можна грати в гру Pou та Завдання на комп’ютері.