Якщо ви не володієте великими знаннями в графічних редакторах, але хочете зробити зображення на якому буде намальовано графіті, тоді краще сервісу ніж Graffiticreator ви не знайдете.

На сайті graffiticreator.net представлені 9 стилів, які в свою чергу можуть налаштовуватися. Ці стилі відрізняються використовуваними шрифтами для нанесення вашої написи на картинку. Для початку роботи вам необхідно вибрати один із стилів, а потім натиснути кнопку “Load“.


Далі вам запропонують ввести текст, який необхідно нанести на зображення. На превеликий жаль текст можна ввести російською мовою, але і графіті рідко коли зустріти російською 🙂 Після того, як введете текст натисніть на кнопку “Generate“.


Тепер ви можете змінювати положення кожної з літер тексту, налагоджувати різні колірні ефекти, так і змінювати колір самого тексту (або окремих його частин). Загалом далі йде творча робота, що залежить від вашої фантазії.

Отримані результат можна роздрукувати, натиснувши на кнопку “Print”. Отриманий малюнок може стати прикладом для перенесення його на стіну або якийсь інший об’єкт.


Але все ж убогий вибір шрифтів і англійський інтерфейс роблять цей сервіс для створення графіті онлайн мало популярним серед російськомовних користувачів Інтернету.