Основа ігрового процесу Jetpack Joyride на комп’ютер і Андроїд полягає в необхідності вчасно натискати на дисплей. Головним героєм гри Jetpack Joyride є сміливий Баррі, який всіма силами намагається пробратися в лабораторію і зупинити злого психічно хворого вченого.

Завдання Баррі — знищити створені реактивні ранці. Потрапивши в лабораторію — головний герой буде уникати пасток хворого старого.

Основне завдання — перешкодити створенню зловісної армії. По мірі ускладнення гри Баррі буде летіти або бігти, і назустріч йому будуть потрапляти електричні ланцюги з ракетами, лазери.

Основна мета — це не потрапити на ці перешкоди, інакше загибель головного героя. У грі Jetpack Joyride для комп’ютера передбачено безліч бонусів і гравцеві нудьгувати не доведеться. Під час проходження рівнів, гравець збирає всілякі жетони, з додатковими можливостями. Також в запасі передбачено дієва зброя в боротьбі зі злісним вченим. Один з моментів, можна пересуватися на мотоциклі з відповідними перешкодами на шляху. Збираючи монети по дорозі, можна придбати багато цікавих примочок для проходження місії головного героя.

Установка гри на ПК

Спочатку Jetpack Joyride, Real Racing 3 і Flappy Bird був розроблений для Android. Тому, щоб грати в гру на комп’ютері, потрібно було встановити програму BlueStacks на комп’ютер. Саме вона дає можливість грати в захоплюючі ігри, випущені на базі iOS і на платформі Андроїд. Зробимо більш детальний огляд, як почати грати в Jetpack Joyride через установку BlueStacks на PC. По-перше, познайомимося з можливостями цього самого додатка BlueStacks. Спочатку програма призначена для запуску Android-додатків на планшетах і комп’ютерах з операційною системою Windows. Для успішної роботи діє схема запуску синхронізації між додатком і BlueStacks Android-планшетом. Навіть при відсутності Андроїд пристрої, за допомогою цієї програми можна завантажувати програми через онлайн магазин на комп’ютері.

Суть програми BlueStacks в можливості обробляти додатки з Android Market, GetJar, Amazon Appstore і 1Mobile Market, запускаючи їх на ПК. При синхронізації, всі програми, в тому числі і ігри: Shadow Fight 2 і Бридкий Я а також смс – повідомлення, будуть відображатися на комп’ютері.

Щоб грати в Jetpack Joyride на комп’ютері, завантажуємо додаток App Player beta з сайту BlueStacks. При запуску EXE файлу може відкритися вікно з пропозицією завантажити NET framework 3,5. Установка займе кілька хвилин.

Щоб налаштувати програму на Андроїд, при запуску натискаємо Yes. Тоді потрібно ввести номер телефону з кодом країни і свій e-mail. Від BlueStacks прийде інструкція по синхронізації з додатком.

Оскільки продукт BlueStacks існує недавно, то розробники постійно вдосконалюють його роботу і розширюють можливості. Так, нещодавно BlueStacks представив нову мобільну ігрову консоль — GamePop. Підключивши платну недорогу підписку, можна грати в Jetpack Joyride. А після року користування Gamepop залишається в розпорядженні назавжди. Тим більше відпадає необхідність купувати Jetpack Joyride окремо. Можливість грати на комп’ютері доступна через з’єднання додаються кабелем.