Група Ленінград — Ч. П. Х. (Новий кліп, 2017)

Через чотири місяці після виходу останнього офіційного відео Ленінграда «Екстаз», Сергій Шнуров і група Ленінград представляють нову роботу — зустрічайте новий кліп «Леніград — ЧПХ».


Разом з прем’єрою кліпу Ч. П. Х. також відбулася і прем’єра пісні, назва якої розшифровується як «Чисто Пітерська Х-ня» — цілком у дусі Шнурова. А ось сама пісня не зовсім у стилі останніх робіт Ленінграда — практично суцільний реп і не зовсім звичний для пітерської угруповання музичний стиль, а також майже повна відсутність фірмових духових інструментів.
Група Ленінград — Ч. П. Х. (Новий кліп, 2017)Дії нового кліпу Ленінграда «ЧПХ» розгортаються в невеликому пітерському клубі, насиченим місцевим колоритом. У головних ролях – одна з вокалісток гурту Флорида Чантурія і (нарешті!) сам Сергій Шнуров, а також репер Олександр Степанов (більш відомий під псевдонімом ST), якому в середині кліпу належить битися з Шнуровим в невеликому імпровізованому реп-баттле. Також, у кліпі присутні кілька цікавих знаменитостей, у тому числі, російський футболіст Олександр Кержаков, невдало намагається перекинути чарку горілки залпом.
Група Ленінград — Ч. П. Х. (Новий кліп, 2017)В цілому, новий кліп Ленінграда «ЧПХ» вийшов досить веселим і жвавим, але, припустимо, що це проміжне відео, і найближчим часом нас очікує новий кліп від Ленінграда у фірмовому стилі «під» короткометражний фільм — саме в такому стилі останні кліпи Ленінграда найбільше сподобалися шанувальникам групи. Ну а поки що новий кліп ЧПХ, як і попередні відео Ленінграда, стрімко набирає популярність на YouTube – за дві години з моменту прем’єри новий кліп вже переглянули понад 200 тисяч разів.
Група Ленінград — Ч. П. Х. (Новий кліп, 2017)Як правило, текст нової пісні Ленінграда розійдеться на цитати – в ньому не мало цікавих рядків. А для того, що б можна було не тільки дивитися і слухати новий кліп, але і правильно підспівувати, пропонуємо завантажити на нашому сайті текст пісні гурту Ленинград – ЧПХ.

Що ви тітка, мнете тити?!
Якщо випити Ви хочете,
То беріть горілки літер
Це – чисто Пітер!