Група Ленінград – Екстаз (Новий кліп, 2017)

Музична група Ленінград, очолювана Сергієм Шнуровим, продовжує радувати своїх шанувальників новими кліпами в 2017 році. Через трохи більше двох місяців після виходу відео на пісню «Кольщик», угруповання Ленінград представляє новий кліп на нову пісню «Екстаз».


Як і останні відео пітерської групи, новий кліп Ленінграда «Екстаз» в черговий раз радує цікавим сюжетом з несподіваними поворотами і відмінною грою акторів, а також, найвищим якість зйомок – величезна подяка прекрасною Ганні Пармас, яка в черговий раз виступила режисером кліпу для Ленінграда. Кліпи «ЗОЖ», «В Пітері — пити», а також, мабуть, самий відомий і самий популярний кліп Ленінграда «Експонат» — також роботи Анни Пармас.
Група Ленінград – Екстаз (Новий кліп, 2017)У новому кліпі Ленінграда «Екстаз» головні ролі зіграли досить імениті актори: автомеханіка-коханця Стаса (який виявився Віталієм) зіграв Антон Філіпенко, а шикарну бізнес-вумен Марину Бойцова зіграла популярна актриса Світлана Ходченкова. Парочка з них вийшла чудова, а відмінну і максимально достовірну гру акторів користувачі Ютуба оцінили «на ура». Більш того, багато коментатори відзначають, що Світлана Ходченкова у цьому відео для них по-справжньому розкрився, як актриса.
Група Ленінград – Екстаз (Новий кліп, 2017)Всього за 6 годин з моменту виходу кліпу, нове відео «Екстаз» вже отримало понад 500 тисяч переглядів лише на офіційному YouTube каналі Ленінграда, і це в черговий раз доводить, що пітерська група на сьогоднішній день – один з найпопулярніших музичних колективів на просторах СНД. Приголомшливі відео кліпи останніх кількох років додали Ленінграду сотні тисяч прихильників, а регулярні шикарні «живі» live-виступу групи постійно закріплюють її успіх. До речі, в цьому, 2017 році, групування виповнюється 20 років, в зв’язку з чим, Ленінград підготував ювілейний тур під назвою «20 років на радість».
Група Ленінград – Екстаз (Новий кліп, 2017)Безсумнівно, текст з нової пісні «Екстаз», як це вже звично для Ленінграда, розійдеться на цитати. Для того, що б можна було не тільки дивитися і слухати новий кліп, але і правильно підспівувати, пропонуємо завантажити на нашому сайті текст пісні гурту Ленинград – Екстаз.

Ти просто космос Стас, ти просто космос!
Впадаю я в екстаз, ти просто космос, Стас!