Happy Farm на комп’ютер

Класична економічна стратегія «Happy Farm» для ОС Андроїд і комп’ютера завоювала любов і популярність у всьому світі. Мало хто знає, що саме ця гра є родоначальником всіх фермерських ігор. Міжнародний журнал Wired включив «Веселу Ферму» і Hay Day в ТОП-15 кращих ігор Десятиліття, вони також є однією з найбільш скачуваних.

Happy Farm на компютер

Гравець — власник невеликого фермерського ділянки. Дія гри Happy Farm на комп’ютер розгортається в сільській глушині, навколо зеленіють дерева, літають метелики (яких, до речі, треба ловити). Кожен день у режимі онлайн починаючому фермеру доводиться виконувати захоплюючі місії. Побудувати рівні грядки, засадити їх капустою і морквою (овочі потім можна вигідно продати). З кожним рівнем асортимент овочів, фруктів і ягід розширюється. Збір врожаю в Happy Farm з овочевих грядок одиничний, а от плоди з дерев і чагарників (малина, яблуня, абрикос, вишня і т. д.) можна збирати кілька разів. Щоб город швидко приносив плоди, треба постійно його поливати, прибирати бур’яни і ловити кротів. Все як у житті.

Happy Farm на компютер

Як тільки перші місії Happy Farm будуть пройдені, і фермер подкопит грошей, він може почати будувати загони і заводити тварин. До речі, саме в цій фермерської стратегії можна завести рекордна кількість вихованців. За ними, як і в житті потрібен догляд: загони треба чистити і ремонтувати, улюбленців смачно годувати і поїти. У міру проходження місій буде відкриватися все більше інструментів для декорування, починаючи з звичайних кам’яних доріжок, маленьких клумб і закінчуючи різноманітними фонтанами, статуями, рельєфними альтанками. «Весела Ферма» — це не тільки робота в городах і загонах, а ще й майданчик для втілення дизайнерських задумів — гравець може перетворити свій маленький фермерський куточок в чудову сільську садибу. Але життя фермера не зациклюється тільки на малій Батьківщині, він постійно бере участь у будівництвах важливих об’єктів: школи, заводу, зупинки і т. п. Кожна будівля корисно — в школі вивчають фермерські вміння (наприклад, як удобрювати рослини), а на заводі можна робити масло, попкорн і багато чого ще з запасів ферми.

Скачати Happy Farm на ПК

Happy Farm об’єднує любителів фермерських стратегій зі всього світу, даючи можливість обмінюватися ресурсами, досвідом, давати поради. Недарма, в Фейсбуці «Весела Ферма» займає друге місце на п’єдесталі пошани, а серед мобільних додатків вона друга за частотою скачування гра.

Тепер є можливість вести фермерське справа онлайн на стаціонарному комп’ютері. Емулятор BlueStacks — відмінний помічник для запуску андроїдних ігор на ноутбуці або настільному комп’ютері. «Happy Farm» йде гладко, є підтримка управління на клавіатурі. Для початку роботи необхідно закачати саму програму BlueStacks і встановити (займає 5 хвилин часу). При відкритті ярлика програми необхідно ввести логін і пароль до облікового запису Google, а потім з пошуку знайти «Happy Farm», завантажити. Всі! BlueStacks — відмінне додаток-помічник, по установці улюблених андроїдних ігор!