Hard Disk Sentinel — чудова програма для моніторингу стану жорсткого диска і продуктивності. З допомогою Hard Disk Sentinel можна вчасно виявити проблему з жорстким диском і зберегти свої дані. Програма постійно працює у фоновому режимі і при виявленні проблем з жорстким диском негайно повідомляє про це користувача.

Більшу частину інформації Hard Disk Sentinel отримує, використовуючи технологію S. M. A. R. T. , яку підтримують всі сучасні жорсткі диски. S. M. A. R. T. (Self-Monitoring, Analysis and Reporting Technology) — технологія самоперевірки, аналізу та оповіщення, вбудована в жорсткий диск.

Hard Disk Sentinel аналізує одержані за допомогою S. M. A. R. T. дані і відображає:

  • приблизний час, який прослужить жорсткий диск

  • температуру жорсткого диска (поточну, максимальну, середню)

  • детальна інформації про стан жорсткого диска (параметри S. M. A. R. T. — актуально для професіоналів)

  • докладна інформація про жорсткому диску

  • лог всіх подій

  • продуктивність жорсткого диска

  • можливі загрози

З кожним роком обсяг жорстких дисків збільшується, ми зберігаємо все більше і більше інформації. І, безсумнівно, набагато простіше запобігти втрату важливих даних, ніж витратити чималі гроші на відновлення даних (що не завжди можливо)

Hard Disk Sentinel Standart на офіційному сайті коштує 23 $, але сьогодні ви можете отримати її абсолютно безкоштовно! Як це можливо? Іноді виробники влаштовують акції, пропонуючи безкоштовно або з великою знижкою свої продукти в цілях збільшення кількості користувачів і популярності продукту.

Отже, як безкоштовно отримати Hard Disk Sentinel Standart?

1. Завантажуєте Hard Disk Sentinel Standard (Windows 8.1/8/7/Vista/XP)

2. Встановлюєте програму (програма вже активована)

Для включення російськомовного інтерфейсу, необхідно зайти в меню Configuration, далі Preferences в меню мови Language вибрати Russian. Потім підтвердіть вибір, натиснувши кнопку OK

Умови акції.

— Програма безкоштовна на весь термін використання (саме дана версія 4.50)
— Відсутні безкоштовні оновлення (злетить ліцензія)
-Відсутня технічна підтримка.
— Тільки для некомерційного використання

За великим рахунком, для рядового користувача ці обмеження не критичні. Безкоштовно завантажуємо Hard Disk Sentinel Standard, встановлюємо і забезпечуємо захист своїх даних.