Давайте уявимо собі ситуацію, друзі, що ви тільки що встановили Яндекс браузер. Природно, на ньому поки що немає жодної вкладки, і вам не хочеться шукати заново улюблені сайти. Було б непогано одним махом імпортувати закладки з іншого браузера або заздалегідь заготовленого файлу. Цим ми і займемося в даній статті.

Зміст:

  • 1 Як імпортувати закладки з іншого переглядача Яндекс
  • 2 Як імпортувати закладки з файлу HTML

Як імпортувати закладки з іншого переглядача Яндекс

Запускаємо браузер і натискаємо на кнопку меню в правому верхньому куті браузера, після чого вибираємо пункт «Закладки»:

Після, натискаємо на пункт «Імпортувати закладки»:

У нас відкривається віконце під назвою «Перенесення закладок і налаштувань». Знаходимо рядок, яка називається «З» і вибираємо зі списку переглядач, з якого ви зібралися переносити закладки.

Не забуваємо після всього цього натиснути на кнопку «Перенести»:

Як імпортувати закладки з файлу HTML

Якщо ви спочатку користувалися браузером від компанії Яндекс і хочете його перевстановити, не втративши при цьому закладки, прочитайте: як створити файл закладок в Яндекс браузері.

Якщо ви вже зберегли файл закладок в якому-небудь іншому браузері, то можна ним скористатися. Для цього нам знадобиться диспетчер закладок.

Знову натискаємо «Меню – Закладки», а після, натискаємо на «Диспетчер закладок»:

У віконці диспетчера, з правого боку, знаходимо кнопку «Упорядкувати», натискаємо на неї і з випав списку вибираємо пункт «Копіювати дані з файлу HTML…»:

Вказуємо шлях до файлу і милуємося закладками в своєму Яндекс браузері.

Якщо Вас цікавить, як можна зберегти файл закладок в інших браузерах, щоб потім імпортувати його в Яндекс браузер, прочитайте статті:

Збереження закладок в Опері

А, може, і це буде Вам цікаво: