Наскільки спрощує ситуацію з пошуком відкритих точок доступу до мережі Інтернет за допомогою вищезгаданої програми потрібно переконатися на особистому досвіді. Неймовірна простота реалізації процесу знаходження найбільш швидкісних джерел трафіку одне з головних достоїнств цього софта. На жаль, Inssider завантажити російською мовою для windows 7 у вас, шановний читачу, не вийти. Бо як російськомовним інтерфейсом «інсайдер» обділений. Є і приємна новина, назви елементів управління, загалом-то, не потребують в точному перекладі на нашу мову», оскільки все і так зрозуміло, куди потрібно натискати. Прочитайте цю статтю, і ви переконаєтеся в цьому самі.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 найшвидший спосіб дізнатися, де роздають халявний інтернет
  • 2 Повне керівництво по використанню програми Inssaider
  • 3 На завершення

Найшвидший спосіб дізнатися, де роздають халявний інтернет

Хай простить нас читач за таку відверту трактування «безкоштовних обставин», але, погодьтеся, просторіччя вжитого прикметника привернуло вашу увагу. Тому ми виправдаємо ваші сподівання — прямо зараз ви дізнаєтеся, де можна скачати Inssider, причому абсолютно безкоштовно. Більш того, по завершенню процесу читання вам стане зрозуміло, яким чином взаємодіяти з програмою Inssaider.

Не менш важлива інформація щодо інших варіантів використання цього засобу може бути корисна і для професіоналів своєї справи — мережевих адміністраторів. Втім, як в першому, так і в другому випадку без нижчевикладене важко зрозуміти, рівень затребуваності «інсайдера». Що ж, перейдемо до практичної частини нашої статті.

Повне керівництво по використанню програми Inssaider

Насамперед зауважимо, що існують декілька версій оговариваемого софта, які в свою чергу поділяються на платні (офіційний сайт розробника) і безкоштовні варіанти. Раніше випущені програми, так сказати фришные, дещо поступаються за рівнем функціональності своїм послідовникам».

Проте в разі, коли користувачеві необхідно дізнатися, чи є можливість підключитися до мережі Інтернет безкоштовно, в тому місці, де він знаходиться, вільно поширюваний варіант цілком підійде. Використання домашньої версії, коли потрібно виробити оптимальні налаштування бездротового маршрутизатора, також є раціональним способом вирішити ряд бездротових проблем (наприклад, мінімізувати радіо перешкоди від інших учасників мережі).

  • Скачати Inssider для Windows 7 або ж для іншої використовуваної вами версії майкрософтовской ОС можна звідси.
  • Процес установки не вимагає якихось особливих знань і здійснюється в кілька кліків.
  • Після того, як користувач опиниться в головному вікні програми, йому слід активувати вкладку «Networks», що означає «Мережі» (в деяких версіях, висвітлюваного нами для запуску процесу сканування слід натиснути на кнопку «Start/Stop»).

  • У робочій області користувача (трохи нижче), у разі знаходження діючої Wifi мережі, з’явиться список всіх знайдених точок доступу.

Підключитися до цікавить вас бездротовому каналу не представляється чимось архисложным і реалізується з допомогою стандартних Windows коштів. Що стосується доцільності використання тієї чи іншої версії програми «Inssaider», то тут все просто: платний варіант більш точно аналізує потужність і радіус дії радіо каналу Wifi, а також дозволяє з найменшою похибкою обчислити оптимальний порт для вашої Wifi мережі. До речі, у великих містах, де, так би мовити, щільність Wifi покриття досягає максимально допустимих значень, використання нами розглянутого програмного забезпечення — крайня необхідність. Оскільки обчислити найбільш чистий Wifi канал більш зручним способом, ніж дає нам inssaider, загалом, не представляється можливим, тобто завдання важке.

На завершення

Напевно, читач, чий користувальницький рівень досяг загальноприйнятого звання «заслужений» ледве дочитав до цього, так би мовити, завершального етапу. Тим не менш, якщо знає юзер все ще з нами, то варто сказати наступне: часто слабкий Wifi сигнал ознака малу потужність використовуваного заліза. Досягти прийнятного рівня сигналу, а разом з тим значно збільшити радіус покриття Wifi вам допоможе матеріал статті, яка знаходиться тут. Швидкісного трафіку вам і комфортного веб-серфінгу!