Instagram для комп’ютера доступний завдяки BlueStacks, Instagrille і Webstagram

Зміст:

1. З допомогою BlueStacks
2. З допомогою Instagrille
3. З допомогою Webstagram
4. Аналог pixlr.com
5. Реєстрація в Instagram

Instagram — це безкоштовне програмне додаток, головною функцією якого є обмін фотографіями та можливість застосування до них різних фільтрів. Зараз з’явилася можливість використовувати Instagram на комп’ютері, раніше програма підтримувалася тільки пристроями компанії Apple (iPhone, iPad, iPod), а трохи пізніше були розроблені версії для пристроїв Android (Nexus).

Instagram для компютера доступний завдяки BlueStacks, Instagrille і Webstagram

Спосіб 1. З допомогою BlueStacks

BlueStacks — краща програма для емуляції андроїд додатків на комп’ютері. Програма доступна для комп’ютерів Windows і Mac OS. З допомогою неї стає можливим запуск додатків, програм та ігор на Андроїд.

Instagram для компютера доступний завдяки BlueStacks, Instagrille і Webstagram

  • Крок 1. Скачайте програму на комп’ютер, на офіційному сайті: bluestacks.com. Встановіть BlueStack (файл з розширенням .апк) і запустіть.
  • Крок 2. Після установки BlueStack з’явиться меню програми, зверху знаходиться кнопка «Пошук», скористайтеся нею для пошуку додатка instagram. Далі натисніть кнопку «Встановити», при установці відкриється вікно BlueStacks Apk Handler.

Instagram для компютера доступний завдяки BlueStacks, Instagrille і Webstagram

 • Крок 3. При першому запуску емулятора потрібна синхронізація з Google. Клікніть по кнопці «Continue». Якщо ви зареєстровані в пошті gmail.com то клікайте «Увійти», якщо аккаунта немає, створіть. Після закінчення синхронізації BlueStack надасть вибір вашого мобільного пристрою зі списку (він буде порожнім, натисніть «Done».
 • Крок 4. Ось тепер ми зможемо встановити і потім запустити Instagram на ПК з бібліотеки додатків. У пошуку з’явиться іконка инстаграма, натисніть «Встановити». По завершенні установки перейдіть в головне меню і запустіть Instagram app launcher.

Віконце SIGN UP запропонує зареєструватися инстаграме. Для цього введіть Пароль, Email, Phone (не обов’язково) і завантажте аватар. Для ознайомлення з докладним описом реєстрації або перегляду відео, спустіться нижче.

Найлегший, зручний і що головне безкоштовний спосіб використання Instagram на своєму комп’ютері без мобільного пристрою — це установка його на емулятор Android системи BlueStacks. Як це виконати покроково можна переглянути на відео.

Спосіб 2. З допомогою Instagrille

Додаток Instagrille дає можливість використовувати майже всіма функціями Instagram на ноутбуці чи комп’ютері. Важлива доступна функція Instagrille — це можливість скачування фотографій з мережі инстаграма. Також можна лайкати, дивитися новини і коментувати фото.

Instagram для компютера доступний завдяки BlueStacks, Instagrille і Webstagram

 • Крок 1. Завантажте додаток Instagrille з сайту розробника: inst.ag.
 • Крок 2. Встановіть його. Під час установки з’явиться вікно з попередженням, що для роботи Instagrille необхідно Pokki меню, не лякайтеся — просто натисніть «Далі».
 • Крок 3. Після того як додаток Instagrille встановиться, вона запуститься автоматично.
 • Крок 4. Введіть свій логін і пароль. Далі клікаєм “authorization”.

Вітаю додаток instagram для комп’ютера готове до використання!

Спосіб 3. З допомогою Webstagram

Що робити якщо ви не на Mac? А клієнт для кращої соціальної мережі для фото потрібен? У такому випадку потрібно скористатися спеціальним клієнтом Instagram онлайн. Найпопулярнішим сервісом надається доступ до фото-даними Instagram-online — Webstagram. Він функціонує на відкритому API, який створили розробники инстаграма. Володіє Webstagram великим комплектом реально корисного функціоналу.

Instagram для компютера доступний завдяки BlueStacks, Instagrille і Webstagram

Можливості Webstagram:

  • соціальна активність;
  • перегляд фотографій зафолловленных вами;
  • можна ставити лайки і коментувати;
  • перегляд популярних фото і пошук по хэштэгам.

Аналог Instagram для комп’ютерів — онлайн pixlr.com

Дуже шкода, однак, це факт: існує дуже мало хороших аналогів сервісу Instagram на комп’ютери. Відомо, що він тільки для гаджетів з швидко розвивається операційною системою Apple і пристроїв з операційною системою Android. Якщо ви шукали аналог програми Instagram для комп’ютера з операційною системою windows, це означає наступна частина статті для вас.

Замінити Instagram можна графічним редактором онлайн Pixlr.com. Великою перевагою цього графічного редактора фотографій є те, що для використання всіх функцій онлайн редактора не потрібна наявність встановленого програмного забезпечення на комп’ютері.

Онлайн редактор Pixlr.com має версії для звичайного комп’ютера або ноутбука, так і версії для iPhone і смартфонів на операційній системі Android.

Плюси онлайн редактора pixlr.com:

 • редактор зображень русифікований;
 • не вимагає установки на комп’ютер спеціального програмного забезпечення;
 • інтерфейс редактора досить сильно наближений до інтерфейсу програми Adobe Photoshop і у вас просто не може виникнути проблем у його освоєнні;
 • редаговане зображення можна без проблем завантажити зі свого локального комп’ютера, також є можливість завантаження фото з будь-якого інтернет адреси або з вебкамери, що дуже зручно.

До мінусів pixlr com можна віднести відсутність такої кількості різноманітних фільтрів і можливостей, як в програмі Adobe Photoshop. Проте для швидкого і екстреного редагування зображень це безперечно найкращий варіант.

Інструкція по роботі з редактором Pixlr аналогом Instagram:

 • 1. Найпростіший спосіб редагування зображень: зайти на сторінку pixlr.com/o-matic
 • 2. Натиснути на значок комп’ютера (якщо звичайно ви бажаєте вибрати фото з вашого локального комп’ютера). Якщо хочете редагувати тільки зроблене зображення з веб-камери, на піктограму веб-камери.
 • 3. Потім потрібно вибрати ефекти, фільтри і рамки, які більше всього підходять вам.
 • 4. І все, залишилося зберегти фото на свій комп’ютер.

Також на сайті pixlr.com є спрощена версія програми Фотошоп.

Як зареєструватися в додатку

Для того що б користуватися цією соціальною мережею насамперед потрібно зареєструватися. Після того як ви зайдете в редактор зображень ви побачите вікно з привітанням і пропозиція про реєстрацію.

Реєстрація в Instagram не повинна ні в кого становити труднощів. Там все досить просто.

Програма Instagram бореться з десятком конкурентів функціонують за схожою технологією. Однак придбання М. Цукерберга має ряд переваг в яку входять репутація, популярність, швидке зростання і звичайно головним фактором є кількість користувачів — близько 30 млн., завантажують понад 10 млн. фото за день. А як навчитися використовувати цей сервіс описаний у статті: Як користуватися Instagram (фільтри і ефекти)

Те, чого ви не знали про Instagram

Instagram можна назвати соц. мережею функціонуючої навколо зображень, яка дає можливість учасникам змінювати свої фотознімки і пересилати їх своїм близьким.

Експерти Forrester Research назвали компанію “Instagram” казкою Інтернету про яку мріє кожна молода компанія. “Вони зв’язали між собою прості речі і отримали корисну програму редагування й обміну фото”. Завантажити програму можна тут.

Навколо програми Instagram ходили чутки про збільшення прибутку за рахунок розміщення реклами брендів. Однак зараз в сервісі ще жодної реклами немає, і офіційних заяв не було.

Програма Instagram створена зовсім недавно, проте, керівництво Facebook впевнено, що це — супер перспективний проект, вартість якого вже досягла одного мільярда доларів. Цікавим є те, що додаток Instagram не приносило в той час значного доходу своїм творцям, до складу якої входило всього 12 розробників.

Представники соц. мережі на початку 2012 року заявили, що хочуть придбати Instagram за $1 млрд. і частиною акцій Facebook. Ця угода стала найбільшою в цій сфері, в якій цифри збільшуються кожен рік.

Згідно інформації WorldStat у Facebook зареєстрованих користувачів 1 квітня 2012р. було 825 млн., а роком раніше 664 млн.

Експерти вважають, що web Instagram знаходиться на одному щаблі з успешнейшими компаніями, що з’явилося раптово, такими як відео-сервіс YouTube і Groupon — сервіс колективних знижок.

Що це дасть соціальної мережі Facebook? Для Facebook покупка буде найбільшою за весь час її існування, вона дасть компанії сильний поштовх на ринку мобільних пристроїв.