Зміст:

1. З допомогою BlueStacks
2. З допомогою Instagrille
3. З допомогою Webstagram
4. Аналог pixlr.com
5. Реєстрація в Instagram

Instagram — це безкоштовне програмне додаток, головною функцією якого є обмін фотографіями та можливість застосування до них різних фільтрів. Зараз з’явилася можливість використовувати Instagram на комп’ютері, раніше програма підтримувалася тільки пристроями компанії Apple (iPhone, iPad, iPod), а трохи пізніше були розроблені версії для пристроїв Android (Nexus).

Спосіб 1. З допомогою BlueStacks

BlueStacks — краща програма для емуляції андроїд додатків на комп’ютері. Програма доступна для комп’ютерів Windows і Mac OS. З допомогою неї стає можливим запуск додатків, програм та ігор на Андроїд.

  • Крок 1. Скачайте програму на комп’ютер, на офіційному сайті: bluestacks.com. Встановіть BlueStack (файл з розширенням .апк) і запустіть.
  • Крок 2. Після установки BlueStack з’явиться меню програми, зверху знаходиться кнопка «Пошук», скористайтеся нею для пошуку додатка instagram. Далі натисніть кнопку «Встановити», при установці відкриється вікно BlueStacks Apk Handler.

 • Крок 3. При першому запуску емулятора потрібна синхронізація з Google. Клікніть по кнопці «Continue». Якщо ви зареєстровані в пошті gmail.com то клікайте «Увійти», якщо аккаунта немає, створіть. Після закінчення синхронізації BlueStack надасть вибір вашого мобільного пристрою зі списку (він буде порожнім, натисніть «Done».
 • Крок 4. Ось тепер ми зможемо встановити і потім запустити Instagram на ПК з бібліотеки додатків. У пошуку з’явиться іконка инстаграма, натисніть «Встановити». По завершенні установки перейдіть в головне меню і запустіть Instagram app launcher.

Віконце SIGN UP запропонує зареєструватися инстаграме. Для цього введіть Пароль, Email, Phone (не обов’язково) і завантажте аватар. Для ознайомлення з докладним описом реєстрації або перегляду відео, спустіться нижче.

Найлегший, зручний і що головне безкоштовний спосіб використання Instagram на своєму комп’ютері без мобільного пристрою — це установка його на емулятор Android системи BlueStacks. Як це виконати покроково можна переглянути на відео.

Спосіб 2. З допомогою Instagrille

Додаток Instagrille дає можливість використовувати майже всіма функціями Instagram на ноутбуці чи комп’ютері. Важлива доступна функція Instagrille — це можливість скачування фотографій з мережі инстаграма. Також можна лайкати, дивитися новини і коментувати фото.

 • Крок 1. Завантажте додаток Instagrille з сайту розробника: inst.ag.
 • Крок 2. Встановіть його. Під час установки з’явиться вікно з попередженням, що для роботи Instagrille необхідно Pokki меню, не лякайтеся — просто натисніть «Далі».
 • Крок 3. Після того як додаток Instagrille встановиться, вона запуститься автоматично.
 • Крок 4. Введіть свій логін і пароль. Далі клікаєм “authorization”.

Вітаю додаток instagram для комп’ютера готове до використання!

Спосіб 3. З допомогою Webstagram

Що робити якщо ви не на Mac? А клієнт для кращої соціальної мережі для фото потрібен? У такому випадку потрібно скористатися спеціальним клієнтом Instagram онлайн. Найпопулярнішим сервісом надається доступ до фото-даними Instagram-online — Webstagram. Він функціонує на відкритому API, який створили розробники инстаграма. Володіє Webstagram великим комплектом реально корисного функціоналу.

Можливості Webstagram:

  • соціальна активність;
  • перегляд фотографій зафолловленных вами;
  • можна ставити лайки і коментувати;
  • перегляд популярних фото і пошук по хэштэгам.

Аналог Instagram для комп’ютерів — онлайн pixlr.com

Дуже шкода, однак, це факт: існує дуже мало хороших аналогів сервісу Instagram на комп’ютери. Відомо, що він тільки для гаджетів з швидко розвивається операційною системою Apple і пристроїв з операційною системою Android. Якщо ви шукали аналог програми Instagram для комп’ютера з операційною системою windows, це означає наступна частина статті для вас.

Замінити Instagram можна графічним редактором онлайн Pixlr.com. Великою перевагою цього графічного редактора фотографій є те, що для використання всіх функцій онлайн редактора не потрібна наявність встановленого програмного забезпечення на комп’ютері.

Онлайн редактор Pixlr.com має версії для звичайного комп’ютера або ноутбука, так і версії для iPhone і смартфонів на операційній системі Android.

Плюси онлайн редактора pixlr.com:

 • редактор зображень русифікований;
 • не вимагає установки на комп’ютер спеціального програмного забезпечення;
 • інтерфейс редактора досить сильно наближений до інтерфейсу програми Adobe Photoshop і у вас просто не може виникнути проблем у його освоєнні;
 • редаговане зображення можна без проблем завантажити зі свого локального комп’ютера, також є можливість завантаження фото з будь-якого інтернет адреси або з вебкамери, що дуже зручно.

До мінусів pixlr com можна віднести відсутність такої кількості різноманітних фільтрів і можливостей, як в програмі Adobe Photoshop. Проте для швидкого і екстреного редагування зображень це безперечно найкращий варіант.

Інструкція по роботі з редактором Pixlr аналогом Instagram:

 • 1. Найпростіший спосіб редагування зображень: зайти на сторінку pixlr.com/o-matic
 • 2. Натиснути на значок комп’ютера (якщо звичайно ви бажаєте вибрати фото з вашого локального комп’ютера). Якщо хочете редагувати тільки зроблене зображення з веб-камери, на піктограму веб-камери.
 • 3. Потім потрібно вибрати ефекти, фільтри і рамки, які більше всього підходять вам.
 • 4. І все, залишилося зберегти фото на свій комп’ютер.

Також на сайті pixlr.com є спрощена версія програми Фотошоп.

Як зареєструватися в додатку

Для того що б користуватися цією соціальною мережею насамперед потрібно зареєструватися. Після того як ви зайдете в редактор зображень ви побачите вікно з привітанням і пропозиція про реєстрацію.

Реєстрація в Instagram не повинна ні в кого становити труднощів. Там все досить просто.

Програма Instagram бореться з десятком конкурентів функціонують за схожою технологією. Однак придбання М. Цукерберга має ряд переваг в яку входять репутація, популярність, швидке зростання і звичайно головним фактором є кількість користувачів — близько 30 млн., завантажують понад 10 млн. фото за день. А як навчитися використовувати цей сервіс описаний у статті: Як користуватися Instagram (фільтри і ефекти)

Те, чого ви не знали про Instagram

Instagram можна назвати соц. мережею функціонуючої навколо зображень, яка дає можливість учасникам змінювати свої фотознімки і пересилати їх своїм близьким.

Експерти Forrester Research назвали компанію “Instagram” казкою Інтернету про яку мріє кожна молода компанія. “Вони зв’язали між собою прості речі і отримали корисну програму редагування й обміну фото”. Завантажити програму можна тут.

Навколо програми Instagram ходили чутки про збільшення прибутку за рахунок розміщення реклами брендів. Однак зараз в сервісі ще жодної реклами немає, і офіційних заяв не було.

Програма Instagram створена зовсім недавно, проте, керівництво Facebook впевнено, що це — супер перспективний проект, вартість якого вже досягла одного мільярда доларів. Цікавим є те, що додаток Instagram не приносило в той час значного доходу своїм творцям, до складу якої входило всього 12 розробників.

Представники соц. мережі на початку 2012 року заявили, що хочуть придбати Instagram за $1 млрд. і частиною акцій Facebook. Ця угода стала найбільшою в цій сфері, в якій цифри збільшуються кожен рік.

Згідно інформації WorldStat у Facebook зареєстрованих користувачів 1 квітня 2012р. було 825 млн., а роком раніше 664 млн.

Експерти вважають, що web Instagram знаходиться на одному щаблі з успешнейшими компаніями, що з’явилося раптово, такими як відео-сервіс YouTube і Groupon — сервіс колективних знижок.

Що це дасть соціальної мережі Facebook? Для Facebook покупка буде найбільшою за весь час її існування, вона дасть компанії сильний поштовх на ринку мобільних пристроїв.