Instagram презентував мессенджер

За допомогою Instagram тепер можна обмінюватися повідомленнями. Нову функцію презентував Кевін Сістром, який є засновником сервісу. Він підкреслив, що додатком Instagram користуються в основному на мобільних пристроях, тому його функціонал обмежуватися лише знімками просто не може. Створений месенджер допоможе додатком залучити нових користувачів, яких на порядок збільшитися після виходу камери Instagram Socialmatic.

Instagram презентував мессенджер

Функція Instagram Direct дозволить обмінюватися невеликим повідомленнями. На екрані при цьому з’явиться значок «Входящие». Спеціальне виділення отримають онлайн-користувачі. Спілкування буде прив’язане до фотографій. За допомогою Instagram Direct можна буде обмежити доступ до конкретних знімків, зробивши їх невидимими для окремих користувачів.

Instagram презентував мессенджер

Пітер Денг, який є директором продуктів в Instagram, підкреслив, що новий напрямок вкрай важливо для сервісу та нову функцію компанія не планує використовувати для монетизації. Основною метою є поліпшення самого Instagram.

Нагадаємо, сервіс створили в 2010-му році. Спочатку він призначався виключно для iOS. Потім з’явилися доповнення для Windows Phone і Android.