Instagram Socialmatic Polaroid Camera

Instagram Socialmatic Camera (з англ. instant — миттєвий) — це цифрова камера Polaroid миттєвої друку представляє нову еру соціальної фотографії! Зараз, ситуація популярності instagram по відношенню з іншими додатками є просто розгромною. Розробкою проривної ідеї фотокамери займається дизайн-студія ADR Studio.

Instagram Socialmatic Polaroid Camera

Ми вітаємо всіх фанатів фотообменника Instagram і технології ломографія. Тепер вже можна з повною впевненістю говорити про те, що фотокамера Polaroid — Instagram Socialmatic, завдяки інвестуванню, вийде в реальний світ і її можна буде купити за прийнятну ціну! А починалося все з травня 2012 року, коли популярний італійський дизайнер і офигеный провидець — Антоніо де Роса (Antonio De Rosa) запропонував проводити концепт унікальної камери, за основу для дизайну якої було вирішено скопіювати зображення гайдлайн логотипу, іконки оригінального, самого модного додатки для мобільних пристроїв — Instagram. Який ідеально підходить для жайворонків, взбалмошенных і непередбачуваних людей.

Цей проект, це бачення розробників ADR компанії того, як в реальності може виглядати фоторужье Instagram. Власне, з самої назви зрозуміло, що цей фотоапарат призначений для імітації віртуального онлайн сервісу Instagram, гаряче полюбили володарі iPhone і мобільних телефонів на базі ОС Android. Сьогодні, навіть якщо ви не володар дівайсів iPhone, ви легко можете створювати инстаграмки, скрапить їх і, звичайно, друкувати.

Офіційною назвою фотокамери, завдяки угоді з C&A Licensing, буде просто Socialmatic Camera, без слова Instagram, так як компанія, яка буде випускати новинку — Polaroid, ніякого відношення не має ні до Instagram, ні до Facebook. Працювати камера, для створення тревел буків, буде на ОС Android.

Характеристики камери

Instagram Socialmatic LLC — ексклюзивна instagram-камера, згідно з офіційними даними сайту ADR студії, володіє наступним рядом корисних технічних характеристик:

Instagram Socialmatic Polaroid Camera

 • Instagram Socialmatic Camera може похвалитися двома об’єктивами, перша лінза призначена для простої зйомки, друга для тривимірних 3D фільтрів.
 • На продаж гаджет пристрій вийде в тонкому компактному корпусі з великим сенсорним дисплеєм.
 • Socialmatic апарат володіє вбудованим міні-принтером з 4-ма набоями з чорнилом для моментальної друку фотопаперу. Зробивши фото, його можна легко відредагувати, накласти фільтри і ефекти, і відразу ж роздрукувати.
 • Гаджет має 16 Гб вбудованим накопичувачем пам’яті для зберігання файлів формату jpeg, gif, png та ін
 • На задній панелі пристрою ви знайдете сенсорний 4 на 3-дюймовий екран, який дає можливість переглядати зняті фотографії, редагувати їх і проводити операції над знімками. Також не цифровий, а оптичний зум і світлодіодна потужний спалах.
 • У вигляді комунікаційних можливостей камера полароїд Instagram оснащена Bluetooth і Wi-Fi-передавачами, які дозволять активним користувачам передавати зображення на популярні онлайн сервіси і інші пристрої.
 • Операційна система Андроїд, InstaOs 1.0 повністю інтегрована з соціальними мережами типу Facebook, Vk.com, Twitter і, звичайно ж, Instagram App.
 • Поряд з усіма деталями, камера має цікавий додаток, завдяки якому вона зможе стати веб-камерою, і додатком для захоплення, а також і розпізнавання QR кодів.

Можливості ISC

Творці інноваційного продукту зуміли створити пристрій з великим спектром можливостей, нова камера не має аналогів навіть серед таких фотогигантов як: Canon Inc., Nikon, Eastman Kodak, Fujifilm і Sony.

Instagram Socialmatic Polaroid Camera

Фотоапарат дозволяє проробляти зі знімками найрізноманітніші речі:

 • Тільки що зробленої фотографії можна вибрати і застосувати найбільш підходящий фільтр Instagram, надавши їй модний стиль.
 • Після редагування зможете запостити свій результат в Facebook, відправити email або MMS. Що дозволить вам показувати свої фото з крутої Instagram обробкою, які зроблені більш сильної оптикою, в порівнянні з оптикою мобільного телефону.
 • Можна легко і швидко роздрукувати фото за допомогою вбудованого Polaroid принтера. В результаті ви отримаєте, то за що так всі люблять Instagram — вінтажна Полароїд фотографія.
 • У верхній частині фото буде надрукований ваш нік і аватар з Instagram, і короткий QR-код, що инстаграмеры можуть просканувати.
 • Усі фото, надруковані на “фотику” Instagram Socialmatic забезпечені тонкою клейкою смужкою для можливості “постити” свої унікальні роботи в реальному світі!

Ціна і де купити Socialmatic Camera

Творці обмежуються застереженнями від участі в різних програмах попереднього замовлення їх продукту, через недобросовісних комерсантів, які вже розгорнули кампанії, користуючись злегка підігрітим попитом на цей стильний і гарний продукт.

Інформація про ціну і про пунктах продажу буде доступна після натискання за посиланням — «Поділитися».

Натисніть «Поділитися», що б відкрити частину статті.

ПоделитьсяБудьте першими серед своїх друзів.

Що стосується дати виходу і ціни на новий Instagram Socialmatic Camera – якщо об’єктивно, деталей поки що замало. На офіційній сторінці проекту написано, що вихід-buy її заплановано на перший квартал 2014 року. Ціна за деякими даними може коливатися від 15 до 25 тис. рублів. Більше ніяких деталей щодо камери і де її можна буде придбати, поки немає.
Ми обов’язково поділимося з вами свіжою інформацією з офіційного сайту розробників камери! Радимо вам періодично перевіряти статтю (додавши в закладки) і поставити у коментарях “+”, ми обов’язково повідомимо вам в лічку останні новини про ціну і місці продажу. А завантажити безкоштовно безкоштовно Instagram можна перейшовши по посиланню.

Модельний ряд фотокамери Instagram

Перша модель фотокамери яку можна буде купити, отримає маркіровку SM01PR. На її основі сформовано чотири версії.

Instagram Socialmatic Polaroid Camera

Ви зможете обрати між 16 або 32 Гб пам’яті для зберігання, є версія з 3g модулем. Всі моделі Polaroid Socialmatic будуть оснащені WiFi, так само як і спеціальний слот для карти SC HD пам’яті.