InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA — Рішення

Після інсталяції або оновлення Віндовс 7 з інтегрованим SP1 користувач може зіткнутися з різного роду збоями в роботі системи, що проявляються в її зависаниях, неочікуваних перезавантаженні та інших релевантних несправності. При перегляді логів системи можна помітити проблемний лог «Event filter with query «SELECT * FROM….»», сигналізує про збої роботи одного з системних процесів, пов’язаного з «WMI» (внутрішнім інструментарієм управління Віндовс). В даному матеріалі я розберу, що за проблема InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA, і як її виправити.

InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA — РішенняПовний текст помилки в системних логах

Зміст статті:

 • Що робити при появі помилки InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA
 • Спосіб №1. Задійте спеціальний скрипт
 • Спосіб №2. Очистіть системну папку сховища (репозиторію)
 • Спосіб №3. Використовуйте фікс від Microsoft
 • Спосіб №4. Виконайте відкат системи
 • Висновок

Що робити при появі помилки InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA

Найбільш часто зазначена проблема виникає на ОС Віндовс 7 SP1 (рідше на Windows XP і Віндовс Server 2008), і зазвичай пов’язана зі збоєм одного з системних процесів, що використовується при роботі з DVD/ISO і пов’язаним з «Windows Management Instrumentation» – інструментарій управління Віндовс.

Поява даної дисфункції не є критичним, і безліччю користувачів просто ігнорується. При цьому найчастіше дисфункція спостерігається на піратських «кастомних» версіях ОС, ніж на більш стабільних ліцензійних ОС Віндовс.

Існує кілька способів, що дозволяють позбутися від помилки InstanceModificationEvent WITHIN 60. Розглянемо їх докладніше.

Спосіб №1. Задійте спеціальний скрипт

Перший із способів запропонований компанією Microsoft, і полягає у створенні та запуску спеціального vbs-скрипта, покликаного виправити проблему InstanceModificationEvent. Текст скрипта можна взяти на сайті support.microsoft.com, або завантажити вже готовий скрипт c сайту appuals.com. Залишиться запустити скрипт, після чого перезавантажити ваш комп’ютер.

InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA — РішенняЗадійте даний скрипт

Може бути корисно: Як відключити автоматичне оновлення Windows 7?

Спосіб №2. Очистіть системну папку сховища (репозиторію)

Ефективним варіантом вирішити проблему InstanceModificationEvent WITHIN 60 є очищення системної папки Repository.

 • Для її очищення спочатку необхідно зупинити (але не відключати) службу «Інструментарій управління Windows».
 • Для цього натискаємо на Win+R, там набираємо services.msc і тиснемо enter.
 • У вікні служб знаходимо необхідну нам службу «Інструментарій управління Віндовс», двічі клікаємо на ній, і вибираємо «Зупинити».
 • InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA — РішенняЗупиніть зазначену службу

  Потім переходимо по шляху:

  WindowsSystem32wbemRepository

  У цій папці знаходяться п’ять файлів, які необхідно видалити.

  InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA — РішенняВидаліть вміст даної папки

  Просто так їх видалити не вийде (не вистачить прав), тому необхідно відкрити Провідник (Win+E). У ньому перейти по вказаному шляху, навести курсор на перший файл із зазначених п’яти, і натиснути ПКМ. Потім перейти на вкладку «Безпека» — «Додатково» — «Власник» (вгорі) – «Змінити».

  InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA — РішенняВиберіть «Змінити»

  У вікні необхідно вказати нового власника файлу, відмінного від адміністратора (приміром, СИСТЕМА або користувача даного ПК). Після зміни власника необхідно натиснути на «Ок» (не звертайте уваги на попередження системи), і видаліть вказаний файл.

  Подібну процедуру необхідно провести з кожним із таких файлів. Потім перезавантажте систему, Віндовс відтворить дані файли, і помилка повинна пропасти.

  Спосіб №3. Використовуйте фікс від Microsoft

  Для вирішення проблеми «InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA» спробуйте використовувати Microsoft Fix it 5068 від Microsoft, для деяких користувачів він виявився ефективним.

  Спосіб №4. Виконайте відкат системи

  Досить дієвим варіантом вирішення проблеми є відкат системи до стану, що існував до установки проблемного оновлення. Натисніть Win+R, наберіть там rstrui, після чого натисніть enter. Виберіть більш ранню (і стабільну) точку відновлення, і откатите на неї ваш ПК. Детальна інструкція в статті.

  InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA — РішенняВиконайте відкат системи

  Висновок

  Найбільш ефективним способом вирішення помилки InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA є активація відповідного скрипта, так і очищення папки репозиторію, що знаходиться в системній директорії Віндовс. Добре проявив себе і відкат системи до більш ранньої точки відновлення, що дозволяє вирішити помилку InstanceModificationEvent на вашому комп’ютері.