Інструкція з підключення телефону до телевізора

Інструкція з підключення телефону до телевізораЦя стаття розповість докладно, як можна підключати сучасний пристрій, іменоване «Смартфон» до телевізора. Причин для підключення може бути безліч, починаючи від того, що людина хоче переглянути фотографії на великому екрані, і закінчуючи демонстрацією який-небудь презентації. Зараз, підключити смартфон до телевізора можна різними способами. Вони діляться на дві половини: спосіб з допомогою спеціальних шнурів (до таких варіантів відносяться підключення через USB, HDMI і так далі), і бездротової метод підключення (тут, люди використовують технології Miracast, Wi-Fi).

Ця стаття буде розповідати тільки про найпоширеніші методи підключення, і почнемо, мабуть, з провідних способів підключення сучасного телефону до телевізора.

Інструкція з підключення телефону до телевізора

Перший спосіб – використання інтерфейсу USB.

Зараз безліч моделей сучасних телевізор має на блоці роз’ємів такий вихід, USB. Це власне і дозволяє підключати до телевізора різноманітні пристрої, до яких можна віднести смартфон. Використовуючи такий метод підключення, ви будете погоджуватися з тим, що смартфон буде визначатися, як звичайний USB-накопичувач, на якому буде міститися необхідна інформація. Припустимо, що вам потрібно вивести на великий екран якийсь відео-файл або купу фотографій, тоді слід використовувати цей спосіб підключення, але якщо з’явилася необхідність показати на телевізорі презентацію або подивитися відео з інтернету, цей метод не актуальний.

Інструкція з підключення телефону до телевізора

У більшості випадків, куплені смартфони мають в своїй комплектації таке пристосування, як перехідник з Micro USB, USB, він нам знадобиться для того, щоб зв’язати між собою два пристрої. При підключенні на смартфоні потрібно вказати, що він буде виступати в якості USB накопичувача.

Головним плюсом цього методу вважається поширеність USB, а ось серйозним недоліком буде функціональність, яка, на жаль, в нашому випадку обмежена.

Другий метод – підключення за допомогою кабелю HDMI.

Цей тип більш цікавий, адже за допомогою спеціального кабелю, ви будете виводити на великий екран не тільки відео, що зберігається на вашому пристрої, але ви зможете подивитися на телевізорі, абсолютно все, що ви зараз робите на своєму пристрої. Говорячи простою мовою, що буде відбуватися на смартфоні, то і буде видно на телевізорі.

Серйозним недоліком у використанні цього кабелю вважається те, що не всі смартфони мають цей інтерфейс. Тому, якщо ви хочете зробити підключення, за допомогою цієї технології, тоді вам потрібно буде мати, або пристрій з виходом HDMI або купувати спеціальні перехідники.

Інструкція з підключення телефону до телевізора

Переваг у цього методу підключення велика кількість. По-перше, ви тепер будете повноцінно використовувати свій телевізор для виконання різноманітного виду завдань, а не як у випадку з інтерфейсом USB – тільки програємо відео файлів. По-друге, зображення, яке буде транслюватися на телевізорі якісно, і не буде ніякої затримки в виведенні картинки, як це може відбуватися з технологій Wi-Fi, про яку ми поговоримо пізніше. Як вже говорилося раніше, єдиний мінус – це необхідність інтерфейсу HDMI на смартфоні або купівлю спеціальних адаптерів, або перехідників.

Третій спосіб – з’єднання за допомогою бездротової мережі Wi-Fi.

Потрібно відзначити, що цей метод вважається найбільш вигідним у порівнянні з першими двома, адже він не вимагає підключення ніяких проводів, картинка, що передається на телевізор, буде передаватися по повітрю. Зараз багато виробників намагаються різноманітними способами висунути бездротовий тип з’єднання на перший план, відтісняючи з’єднання за допомогою кабелю. Щоб з’єднувати, таким чином, телевізор зі смартфоном необхідно, щоб у вашому телевізорі був вбудований WI-Fi модуль, а також на вашому телефоні має бути відповідна програма, за допомогою якої буде відбуватися керування телевізором. Зараз таких програм безліч в магазині додатків, як в AppStore так і в Google Play.

Інструкція з підключення телефону до телевізора

Здійснення підключення між цими двома пристроями буде відбуватися через спеціальний пристрій, що має назву маршрутизатор або без використання сторонніх пристроїв, безпосередньо, використовуючи таку технологію, як Wi-Fi Direct. Якщо ви будете здійснювати підключення через спеціальний пристрій, то є ймовірність, що ви зіткнетеся з помилкою. Вона виникає тільки в одному випадку, якщо використовувані пристрої знаходяться в одній мережі, а також не включена спеціальна технологія іменована UPNP. Крім цього брандмауер повинен дозволяти двом пристроям передавати між собою трафік. Після того, як ми включили наш телевізор, на смартфоні необхідно запустити додаток, викачане для керування телевізора, і виконати пошук пристроїв, щоб підключитися до нашого телевізору.

Якщо ви хоч раз працювали на телефоні з технологією Bluetooth, тоді ви без праці зможете розібратися в технології Wi-Fi Direct.
Вирішивши, використовувати цю технологію, ви повинні спочатку запустити її на вашому телевізорі, а потім на смартфоні, і тільки, коли побачите доступне підключення, підключитися до нього.

Інструкція з підключення телефону до телевізора

Переважними моментами в цій технології вважається те, що вона дозволяє без зусиль досягти високих показників, не використовуючи ніяких кабелів. А, ось недоліками будуть вважатися моменти, коли телевізор не оснащений технологією Wi-Fi, або він вимагає, щоб з’єднання було не безпосередньо, а саме через маршрутизатор.
Це були істотні способи підключення вашого телефону до телевізора. Є і інші, але це найпопулярніші з усіх існуючих методів. Вони випробувані вже не однією людиною, і всі були задоволені результатом.