Йота / Ета налаштування WiFi і підключення до особистого кабінету Yota

Перше підключення до інтернету з використанням мережі Йота, вам знадобиться зробити деякі налаштування WiFi роутера і підключення в особистому кабінеті. Досвідчений користувач впорається з проблемою в кілька хвилин, чого не скажеш про звичайного користувача.

Тим, хто працює з подібним модем вперше, будьте готові витратити на його налаштування більше 30 хвилин. Але як результат: швидке і доступне за ціною з’єднання з інтернетом, яке може бути використане в дорозі, на роботі або в домашніх умовах.
Йота / Ета налаштування WiFi і підключення до особистого кабінету Yota

1. Перше «Йота» підключення

Управління модемом відбувається за допомогою веб-інтерфейсу. Щоб відкрити цей інтерфейс і перейти в налаштування, введіть URL-адресу рядок наступне: 10.0.0.1. Після цього потрібно буде ввести дані, зазвичай за умовчанням як логін так і пароль «admin». Якщо це не так – перегляньте документацію, там все зазначено.
Йота / Ета налаштування WiFi і підключення до особистого кабінету Yota
Опинившись у особистому кабінеті – перейдіть у вкладку «Управління». Змініть стандартний пароль, зробіть його незабутнім і надійним.
Інтерфейс сповнений різних налаштувань, судячи з їх набору в панелі.

2. Підключення безпосередньо

Щоб підключити модем в якості провідного зв’язку для комп’ютера не складно. Вам необхідно буде підключити різні драйвери, які зазвичай автоматично знаходяться системою і встановлюється на комп’ютер.

Після установки необхідних драйверів, роутер налаштовується не бездротову мережу, а через меню налаштувань прямо.

Тиснемо на значок роутера ЛКМ, внизу екрана, де знаходяться годинник, дата і панель мови.

Тут налаштовуємо ті ж параметри, що і в першому пункту, при цьому використовуємо вже відомий адресу: 10.0.0.1.
Йота / Ета налаштування WiFi і підключення до особистого кабінету Yota
Таке меню буде зручно для менш досвідчених користувачів, так як можливості вписати неправильні дані практично немає. Але точна настройка проводиться саме через веб-інтерфейс.

Також більшу частину даних можна змінити тільки при підключенні комп’ютера до мережі. При цьому сам роутер автоматично знаходить оновлення прошивки і полегшує роботу користувача, у якого немає часу або можливості шукати оновлення та додаткову настройку Yota роутера.

3. Налаштування WiFi параметрів

Це потрібно зробити відразу ж після включення пристрою і з’єднання з ПК бездротовим або провідним способом.
Вам слід дати ім’я для вашої мережі, встановити на неї пароль. Тільки знаючи пароль Вашої бездротової мережі, нею можна буде скористатися. Відключати захист мережі не рекомендується.
Йота / Ета налаштування WiFi і підключення до особистого кабінету Yota
В цьому ж розділі є пункт «імені» бездротової мережі, це ім’я може бути приховано, щоб збільшити рівень безпеки. Процес підключення виявиться трохи складніше, так як Вам доведеться ввести ще і логін (назва мережі).

Підтвердження введених даних і налаштувань здійснюється кнопкою «Зберегти». Після чого пристрій буде перезагружено, щоб зміни увійшли в силу.

4. Проблеми

Не виключені проблеми під час підключення роутера з Wi-Fi, мережа має звичку не створюватися, про це сигналізує індикатор. Відбувається це через втраченого сигналу, або малій швидкості.

Іноді причиною стає – опція автоматичного вимкнення Wi-FI. У Windows XP – Wi-FI виявляється недоступним, якщо ОС не розрахована на підтримку WPA2 шифрування.
Йота / Ета налаштування WiFi і підключення до особистого кабінету Yota
Проблема вирішується:
– Оновленням системи.
– Встановленням додаткових драйверів RNDIS.

У тому випадку, якщо швидкість інтернет-з’єднання мала, потрібно звернутися безпосередньо до оператора Yota для вирішення такої проблеми. Хоча це рідкість.